Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludhat este is a...

Mikortól aludhat este is a mamánál a babám?

Figyelt kérdés
Most múlt 8 hónapos. Ismerőseink mondák, hogy időben el kell kezdeni, mert ha nagyobb lesz, még nehezebb lesz. Én még nem szívesen engedném el egy egész éjszakára, de jó volna egy kicsit lazítani is. Délután már aludt nálunk, azzal nem volt gond.
2009. márc. 11. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem mar 2 honaposan ott aludt.probald ki szerintem.nekem alvolt nala..
2009. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak tőled és a babádtól függ. Ha nyugodtan alszik, nem szopizik (már) éjjel és te is bízol a nagyszülőkben, akkor semmi akadálya.

De ne azért aludjon ott, mert "az ismerősök mondták". Úgy csak egész éjjel aggódni fogsz, hogy minden rendben van-e, ahelyett, hogy tényleg lazítanál.

2009. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!!Most lehet sokan lepontoznak, de nem érdekel. Az én kisfiam 3.5hós. Már nagyon sokat aludt nagyszülőknél, mert épp költözés volt, és ide nem akartuk a koszba hozni, mi már itt voltunk. Nagyon jól elvolt, kb 1.5-2hét volt az egész, de jó volt, mert nem aggódtam. Tudtam, jó helyen van.

Szerintem semmi akadálya, hogy ott aludjon.

2009. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!