Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírt a babám? Kisfiam 4...

Miért sírt a babám? Kisfiam 4 hós és nagyon nyugodt baba volt tegnap d. Utánig utánna csak sírt meg sírt.

Figyelt kérdés
Elképzelhetö az hogy jön a foga? Vagy fájt a hasa? Azért gondolom elösször is hogy a foga mert eléggé fehér a kis innye. A hasát meg azért mert tegnap d.elött babot ettem ja és szopizik. Mijen az mikor a foga jönn?? Az este adtam neki egy nurofen kúpot és utánna egy fél óra mulva el is aludt és reggelig. Most jelenleg semmi baja. Vagy megint este fog ez jönni?,
2009. márc. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, lehet a pocija, lehet fogacska, de frontok jönnek-mennek és telihold van!! Sajnos sok minden befolyásolja a baba hangulatát:(
2009. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már megfigyeltem jön a szeles idő kicsikémmel nem lehet birni annyira nyügös.
2009. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azért szokatlan mert eddig még sírni nem hallotam!! Ezt komolyan mondom.
2009. márc. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!