Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hónapos kisfiam,...

8 és fél hónapos kisfiam, minden éjjel felébred és gyakran nem tud visszaaludni. Hogyan oldottátok meg? Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

8 és fél hónapos kisfiam, minden éjjel felébred és gyakran nem tud visszaaludni. Este elalváskor egyedül alszik el, ezzel sosem volt gond. De éjjel sokat mocorog, forgolódik, felül...és néha beveri a fejét a kiságyba és elkezd sírni. Csukott szemmel sír és ilyenkor bármit teszek nem nyugszik meg. Próbáltam hagyni, de még jobban sír, amíg teljesen fel nem ébred. Ha kiveszem megnyugszik, de ekkor is felébred. Ilyenkor van hogy másfél óráig is fenn van. Fáradt vagyok, mert ez minden éjjel előfordul legalább egyszer.

Másnál is van ilyen? Mikor múlik el?


2009. márc. 11. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: biztosan nem éhes/szomjas...ha szopizik sem alszik vissza...
2009. márc. 11. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mostanában tanult meg ülni?

Az én kisfiamat a mozgásfejlődése mindig megzavarta az éjjeli alvásban. Mikor megtanult állni, éjjel is ezt gyakorolta..... :s

2009. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy valamelyik foga jön? Én hiába néztem itthon, nem láttam,bár én nem vagyok olyan drasztikus, de a dokinéni úgy megnézte az ínyét, hogy egyből láttam én is,hogy fogzik.

Nálunk akkor voltak ilyenek az éjszakák. 2 napig este lefekvés előtt Nurophen kúpot kapott, és akkor nem volt gond.

Most, hogy beteg, szintén ez a műsor, és ilyenkor csak az evés vigasztalja meg, és rögtön visszaalszik. 6 hetes kora óta nem eszik éjjel, de most 1 évesen igen:S

2009. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom...már 6 hónaposan felült és 7 hónapos kora óta feláll egyedül, tehát ez nem annyira új...

A foga lehetne, de hetekig?

Azért köszönöm!

2009. márc. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!