Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3honapos kislanyom nem kakál...

3honapos kislanyom nem kakál pelenkába, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szűk a pelus,nem szenved a székeléssel,hanem csak akkor nyomja ki,ha szabadon van peluscsere közben a feneke.kb3hete van igy.Hasonlo tapasztalat?Mar biliig igy lesz?Nem hallottam még ilyenről.
2009. márc. 11. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én sem...

De a helyedben mielőbb, ha már ölben ül (kb 4 hónaposan) rátenném a bilire.

2009. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négy hósan biliztetni?? Komolyan gondolod? Nem picike még ehhez? Szerintem inkább hagyd igy kakilni, ha ő igy akar! Gondolom ugy csinálod, hogy mikor kiveszed a használt pelust, rögtön alátolod a tisztát és csak ezután törlőkendőzöd, krémezed. Igy ha kakil, akkor pelusba megy nem pedig a pelenkázóra. Meg persze nem mindegyik cserénél van kaki is ...
2009. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is pont így vagyok. 3 hós kislányom, ugyanezt csinálja.
2009. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat még a bili igen koran lenne,de az utolso valaszadót kérdem,hogy a te babad tapszeres?Mert a lanyom az,és neki kicsit keményebb a széklete,igy lehetséges,hogy zavarja a pelusban a 'nyomás'?elég hülyén hangzik,de nem talalok ra értelmes magyarázatot,de talan igy majd KÉSŐBB könnyebben fogjuk bilire szoktatni.
2009. márc. 11. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, igen, az enyém is tápszeres, de lehet hogy az egész majd megváltozik, ha már kap rendes ételt :)

Én mindenesetre nem bánom, hogy így kakil, nem is maszatolja magát össze annyira. :)

2009. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!