Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti voltatok-vagytok...

Anyukak, ti voltatok-vagytok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan problemam,ami lehet h nem sokaknak van.Az anyosomekkal lakunk,az az egy udvarba de kulon bejarat,kulon konyha minden.Nem szeretem oket es ok sem engem.....volt mar nehanyszor vitank is.4 eve vagyok egyutt a ferjemmel,sajnos nincs kilatasba mas lakas ahova tudnank menni.Ami a fontosabb,h van egy 14honapos kisfiunk akit imadunk,de en nem szeretem ha a kozelibe vannak anyosomek,nem szeretem ha az olebe veszi vagy barmi......egyszeruen ki nem allhatom.Nagyon sokszor megbantotak engem,mar miota megszuletett a kisfiam azota nem szeretem ha felvette a kisagybol vagy valami.Tudom,h o szeretet volna engem oktatni,h mit hogyan kell es en meg azert sem csinaltam....hat ne nezzen mar olyan bunkonak,h ne tudjam mit hogyan csinaljak a gyerekemmel.Dolgozzni sem megyek vissza,mert nem akarom h o vigyazzon ra,es anyukam sajnos nem tud.
2011. máj. 12. 14:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Spec. rengeteg ilyen kérdés van .Elég ha beírod a keresőbe hogy anyós és kidob milliót.


Ha nem vagytok meg egymással hát Istenem. Ha nem provokál hol a gond....


Mi a konkrét gond???

mert amit leírtál az nem gond az egy állapot .

2011. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem se a legjobb pajtim anyós de soha nem tiltanám el tőle az unokáját. én viszem át hozzá minden héten a fiamat, hogy lássák egymást mert az picurnak jó és ha gyerek van már nem számít hogy én mit érzek iránta, csak a babánk a lényeg. azt én se hagyom, hogy beleszóljon bármibe.
2011. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk elég nagy önzőség azért nem rábízni a gyereket, mert utálod. Nyilván ha alkoholista meg igénytelen stb., akkor én sem bíznám rá, de az nem lehet indok, hogy ti nem bírjátok egymást, attól ő még a fiadnak a nagymamája.


Nem mész vissza dolgozni, hogy nehogy rá kelljen bízni, pedig ha két keresetből élnétek, talán telne albérletre.


Nem kell csípőből utálni az anyóst, és ha utálod is, arra azért figyelhetnél, hogy az unoka-nagymama viszony kialakuljon, a gyerek érdekében.

2011. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

szia

hát nagyon együtt érzek veled

én nem lakok együtt anyósommal

de szinte ugyanez a helyzet

nekem 14 hónapos lányom van


mintha én írtam volna le...

ha gondolod írj privit és beszélgethetünk :)

2011. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hat itt nagyon sok negativ valaszt kaptam,de nem tudom ti mit szolnatok ha a 14 honap alatt a nagymama meg csak egyszer sem puszilta volna meg az unokajat es meg egy kotodarabot sem vett neki,es ha egy 10 percet vele van,neki mar faj a dereka...............hat koszonom szepen,en ebbol nem kerek.
2011. máj. 12. 14:43
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja es meh annyit hozza fuznek,h mezogazdasagbol elnek anyosomek,es nyaron nekik nem szamit h vasarnap vagy unnep ok mindig a mezon vannak.........en a nem azert szultem gyereket h a mezon nojjon fel.Es amilyen o,a mezot nem fogja hagyni az unokajaert.....mert nem olyan jo lelku....mikor az 1 eves szulinapjara egy csomag pufulecet es 3 babantot vett.
2011. máj. 12. 14:46
 7/27 anonim ***** válasza:

"van egy 14honapos kisfiunk akit imadunk,de en nem szeretem ha a kozelibe vannak anyosomek,nem szeretem ha az olebe veszi vagy barmi......egyszeruen ki nem allhatom "


hát ezekután én sem puszilgatnám azt a gyereket. az meg, hogy fáj a dereka...az én anyukámnak is fáj.


attól tartok, hogy ha a te anyukádról lenne szó, akkor fele ennyire sem tartanád súlyosnak a helyzetet. csakhát az anyós az anyós. szomorú.

2011. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mi az a pufulec?
2011. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mi az a pufulec és kotodarab?


Én mindig az mondom az ilyen helyzetre, hogy el lehet költözni, nem kötelező ám együtt lakni. Van albérlet, másik város, kicsi falvak, ahol potom áron lehet másfél szobás, fürdőszobás házakat venni, és akkor mindenki a maga ura. Vágjatok bele:)

2011. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A mezőgazdaság nem szégyen. Régi magyar foglalkozás. Ne nézd le!
2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!