Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti voltatok-vagytok...

Anyukak, ti voltatok-vagytok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan problemam,ami lehet h nem sokaknak van.Az anyosomekkal lakunk,az az egy udvarba de kulon bejarat,kulon konyha minden.Nem szeretem oket es ok sem engem.....volt mar nehanyszor vitank is.4 eve vagyok egyutt a ferjemmel,sajnos nincs kilatasba mas lakas ahova tudnank menni.Ami a fontosabb,h van egy 14honapos kisfiunk akit imadunk,de en nem szeretem ha a kozelibe vannak anyosomek,nem szeretem ha az olebe veszi vagy barmi......egyszeruen ki nem allhatom.Nagyon sokszor megbantotak engem,mar miota megszuletett a kisfiam azota nem szeretem ha felvette a kisagybol vagy valami.Tudom,h o szeretet volna engem oktatni,h mit hogyan kell es en meg azert sem csinaltam....hat ne nezzen mar olyan bunkonak,h ne tudjam mit hogyan csinaljak a gyerekemmel.Dolgozzni sem megyek vissza,mert nem akarom h o vigyazzon ra,es anyukam sajnos nem tud.
2011. máj. 12. 14:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2011. máj. 12. 15:09
 22/27 anonim ***** válasza:

Úhh bocsi de szerintem nyugodtan engedd ki a mezőre a gyereket ha kicsit nagyobb és néha azért rá tudnak nézegetni, mert gondolom anyósod nem egyedül van kint a határba.

Az én anyámnak sajna útban voltam csak sokszor nyári szünetbe ill szünetekbe úgy mindig és vitt ki nagyanyámékhoz falura. Ők meg persze tormáztak, meg szőlővel foglalkoztak. Ott nőttem fel a tormaföldön mondhatni, de meg fogsz lepődni, mert jogász lettem :)

(a családban senki nem diplomás).

Mi is falura költöztünk a férjemmel és a gyerekekkel. Még a hírem is megelőzött, hogy jajaj most egy ügyvéd vette meg a házat. És persze lenéztek, hogy a nagyvárosi mit fog itt kezdeni magával, végül meglepődtek, hogy én csinálom a kertet meg ismerem a tormarakást és más emberi dolgot a mezőn :).

Bocsi ha kicsit elkalandoztam, de ez jutott elsőnek eszembe a kérdésedből és válaszaidból.

Nem lesz semmi baja a gyereknek a határba :)

2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Valojaban,nem szoktam vitatkozzni senkivel.En csak feltettem egy kerdest,es kaptam is ra olyan valaszokat,h uhhh.Na mindegy,a lenyeg az h en tudok amit tudok........es en nem eroltetem a gyerekemet senkire,mert mi magunknak csinaltuk a picit.Es nem vagyok az a fajta anyuka aki szereti at paszolni a gyerekit egy olyan nagyinak aki meg azt is felhanya ha ad egy almat.
2011. máj. 12. 15:27
 24/27 anonim ***** válasza:
De olyan össze-visszaságot írkáltál,hogy alig tudtunk rajta kikigazodni. (Kinem állhatom ha Anyós hozzáér! aztán meg Soha nem foglalkozik vele,mert fáj a háta!) Érts meg minket idegeneket is! Honnan tudnánk milyen a kapcsod a mamival?
2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

a banánt az a banán, a pufulec meg a kuki.

bocsi az offért

2011. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Annyit irtam h a 4 ev alatt sokat bantott engem es a ferjemet is.A lakas amibe lakunk a ferjem epitette,es ami benne van a butorok,es mindent,azt mind mi vasaroltuk.Annak ellenre,h a lakas a mienk elkoltoztunk egy evre,de ott is minden hetvegen hivta a ferjemet telefonon,es szidkolodot hol ezert hol azert.A baja neki az,h a ferjem hetvegen az az szombat vasarnap miert nem megy veluk a mezore dolgozzni,de jellzem a ferjem minden reggel 7-kor elmegy itthonrol es este 7-8ig dolgozzik,es mindenhnap 27 km ingazik.A sajat autonkkal,nagyon rossz uton.Van anyosomeknak egy lakasik abba varosba ahol a ferjem dolgozzik,2 szobas es ott all uresen.Elnezzi,h mindennap milyen utat tesz meg a fia.Terhessegem elejen sajnos kerekparral ingaztunk a szomszedfaluba h buszal tudjunk jarni,mert meg nem volt meg az autonk.Elnezzte azt is h esobe hoba terhesen,mindennap 10 km kelett menyek.Akkor hol az igaszsag?En mindent megprobaltam,a kedvibe jartam......mentem dolgozzni amig nem volt meg a pici.Amikor delutanos voltam,reggel 6kor felkeltem es delutan 2-ig dolgozztam kemenyen,es 3kor mentem dolgozzni varrodaba ami nem volt konnyu.Ha a ferjem valamit tesz vesz az udvaron neki soha nem tetszik,mindig parasztul valaszol neki...Nekem rosszul esik ha a ferjemel igy beszel,probalok nem bele szolni.Es mar annyira vagyok h 30kg fogytam.
2011. máj. 12. 16:01
 27/27 anonim ***** válasza:
és már mondtátok anyósodnak, hogy cseréljétek el a városi lakásukat a párod házára? mert bele beleegyeznének csak nem tudják, hogy szeretnétek
2011. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!