Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti h kezelitek ezt?...

Anyukak, ti h kezelitek ezt? Voltatok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
8 Honapos a kisfiam,mindjart 9.Meg anyatejes...eddig nagyon jol kajalt mindenfelelett...amit mi kajaltunk o is azt ette,de azert keszitek kulon neki is baba kajat.Most kb 4-5 napja nem akar enni...es ha adom be falja az etelt de mintha fulladozna es razza magat....tehat mintha undorodna az eteltol.Soha nem etettem tulzasba.....o mindig jelezte mikor mar eleg volt.Nagyon kedvetlen,eddig a fogzassal problemank soha nem volt!Csak cicit akar,nem vagyok duhos ezert csak nem tudom elkepzelni mi tortent.
2010. nov. 24. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyatejes gyermekeknél gyakori a visszaesés. Nálunk 10 hónapos korában volt ilyen, akkor nem volt hajlandó elfogadni semmit, csak anyatejet.

Kínáld meg mindig mással is, legyél türelmes, el fogja fogadni hamarosan, biztos meg van az oka, miért csak anyatejet kér!

2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan , mintha undorodna az ételektől , állagától illatától stb. Lassan megint minden oké semmit sem erőltetünk. Lehet , hogy nem jó de normális kereteken belül azt esznek a gyermekek amit akarnak. Így a nagy 5 éves nagyon sok mindent megkóstol, ízlik neki amit egy időbe nem szeretett. Cicizést nem akartak mert tápszeresek voltak. Reggel a lány tegnapi bablevesre kívánt így azt reggelizett. ;-)
2010. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én nagylányom 2,5 éves koráig szopizott és bizony 2 évesen volt,hogy egésznap csak anyatejet evett.:)
2010. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!Sokat segitetettek.
2010. nov. 24. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, de elmúlik, kitartás. Igazéból én nem tudtam semmit csinálni, hogy elfogadja, abban az időben megint csak szopizott és egyszer csak elmúlt. KITARTÁS!!!
2010. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!