Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 20 hónapos baj hogy 2 +...

Babám 20 hónapos baj hogy 2 + os tejitalt vettem neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

2 évesen szerintem nyugodtan elkezdheted adni neki

a bolti tejet az aztán nem sok tejet látott :D

kezd el 1,5 % ossal forralva nem muszáj már tejitalt adni

szerintem :)

2 évesen már elég erős és érett a szervezete

próbáld meg

az én lányom 14 hónapos már régóta issza a bolti tejet

imádja :) semmi baja !

2011. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én is már sima tejet adok. ha bolti akkor nem hígítom, ha házi, akkor úgy kapja, hogy 80 ml víz és 160 ml tej. igen, reggel este 240 ml tejet iszik. ja és rakok bele 1 csapott mokkáskanál cukrot.
2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyém egy éves kora óta tejet iszik, imádja és makkegészséges.
2011. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora óta tejet adok neki. Ilyen kiegészítő tápszert (tejitalt) csak akkor, mikor elutazunk és nincs lehetőségem tejet hűteni. De a kérdésedre válaszolva, szerintem egyáltalán nem baj, ezek azért ilyen nagyobb korban nem szigorúan betartandó határok. De ha nem tejérzékeny, próbálkozz meg a tejjel. Szerintem :)
2011. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor hogy valami más is álljon itt, az enyém 2 és 1/4 éves, de még nem kapott bolti tejet. Illetve egyszer nemrég megkínáltam, de nem kérte. Szerintem semmi baja nem lesz a 20 hónaposnak a 2+-os tejitaltól, lényeg, hogy nem tehéntej.
2011. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: azért arra vigyázzunk, kedves Anyukák, hogy azért, mert a mi gyerekünknek semmi baja ettől vagy attól, nem biztos, hogy más gyereknek is az lesz a jó. Ha több felmenője van a gyereknek, aki nem issza a tejet, akkor már nem javasolják, hogy tehéntejet adjunk.
2011. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első négy válaszoló még véletlenül sem a kérdésre válaszolt!ugyanis az nem az volt,hogy adjak -e bolti tejet,hanem hogy 2+-os tejitalt vett a kérdező.én nem adnék neki,rendszeresen biztos nem.ha véletlenül vetted,akkor persze ne dobd ki,add oda,de két éves koráig inkább az 1-est vedd.én is azt adok a 20 hónapos fiamnak
2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló megfogta a lényeget :)

A többieknek pedig már kap a fiam bolti tejet elég rég óta ,ezt azért próbálom ki ,.mert laktatóbb mint a tej !

2011. máj. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!