Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket adhatok 6...

Milyen gyümölcsöket adhatok 6 hónapos babámnak? Most kezdtük a hozzátáplálást! Alma, őszibarack, meg sárgabarackot kapott már!

Figyelt kérdés
Tudom h nincs nagy gyümi szezon,éppen ezért meg szeretném próbálni a pépeket (hippes,stb....)de csak gyümiseket!Melyikeket adhatom neki?Elvileg rá van írva de ugyanakkor mégis vannak fenntartásaim,ezért kérdezlek titeket h miket adtatok!Persze ezeket desszertként,tízóraiként gondoltam,mert a főziket meg már elkezdtük délben!
2009. márc. 11. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
alma, őszibarack, meggy, gesztenye, banán, körte. Most szezonja van az almának, banánnak, illetve van fagyasztott őszi és meggy. Üvegesben van gesztenye, de az asszem húsos, hippnek van vilmoskörtéje, illetve banán-őszi, banán-alma, sima alma.
2009. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a hozzátáplálást legelőször Hipp-es gyümölcsökkel kezdtem, és utána jött az igazi alma, banán, őszibarack. Ha ki szeretnéd próbálni, én a Hipp-es vilmoskörtét és gyümölcsdesszertet is tudom ajánlani (utóbbit nem mindenhol lehet kapni; Rossmannban igen), a kisfiam imádja mindkettőt! :)

6 hós kortól van Hipp-es babakeksz is, könnyen oldódik - ha már ott tartotok -, a gyümölcshöz tudsz hozzáadni, így táplálóbb.

A tejpépet én nem azonnal kezdtem; most már azt is eszi a pindurkám - én Milupát, vagy Hippet vettem eddig, mindegyik bejött.

2009. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is nagyrészt hippes gyümölcsöt adok a fiamnak. imádja az összes fajtát. nála a vilmoskörte a legmenőbb.:DD 5 hós
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Jól van, úgy látszik a Hippes "vili" nagyon bejön a gyerkőcöknek! :D

2009. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, pedig én azt hittem, hogy csak kevesen eszik, még nem ajánlgattás sehol :) Enyém is imádja :)

(1.)

2009. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)))

szóval akkor adhatom BÁRMELYIK üveges pépet amire 4,5,6 hónap van ráírva,és az nem baj ha ananász v déligyümi esetleg málna stb??????

2009. márc. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!