Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelus kérdés! Pampers 2es...

Pelus kérdés! Pampers 2es pelust használunk, mikor térjek át a 3asra?

Figyelt kérdés
Most 4;60 kg a baba, a kettes pelus 3-6kg, a 3as 4-9kg, hamarosan kb két hét múlva elfogy a kettes csomag, vegyek mar harmasat?
2011. máj. 12. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

vegyél 3 mast innentől.. kényelmesebb az már neki :)

14 hós baba abyukája.

2011. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. :)



(olyan furcsa meg mindig első babaval, hogy jujj nő, meg ezen is meghatodom, hogy mar kinőtte a kettes pelust :))

2011. máj. 12. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

szia első vagyok :)

nekem is első babám

bizony bizony hogy nőnek a babák !

az én lányom 10, 50 dkg 4 es méretet hord

de még van 3 mas pellus is pár darab az is jó még rá

de azért látom hogy a 4es simán elfér !

2011. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5,5 kiló, még a 2-est használjuk, de csak mert nem fogyott el. De legközelebb már én is 3-ast veszek, mert az nagyobb, kényelmesebb. Múltkor küldött a Pampers egy 3-as termék mintát. Még picit nagy volt, de szerintem pikk-pakk belenő. :)
2011. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a kiló számít, hanem az is, hogy mennyire duci a baba. Az én kisfiam nagyon jó evő, pocija, combja van rendesen, ezért én mindig úgy vettem neki pelenkát, hogy az aktuális súlya a pelusra írtnak az alsó határához legyen közel. Egy filigrán babának viszont az még nagy lenne.
2011. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem én is,mert nem tudom eldönteni, mivel nekem hosszú a babám, széltében nem nő :D, és igazából még a kettest tudnánk hordani, nem tudom mennyi különbség van a 2es és a 3as között, mert ugye a fenti kg vannak ráírva. Két hét múlva lesz 3 hónapos a babó, és 62 cm de "csak" 4,60kg, csak anyatejes, de nem is született nagy súllyal, meg mi se vagyunk nagyok, úgyhogy mindig bajban vagyok ruhánál meg pelusnál, hogy akkor most mennyi idős, mennyi gramm és akkor mit is adjak rá. :)


Köszönöm a válaszokat, akkor még "hízlalom" ebben a két hétben. Aztán megpróbáljuk a 3ast, csak remélem nem folyik ki belőle semmi, mert amikor az 1-esről 2-esre válltottunk az new born pelusok már kicsik voltak, a 2es még egy picit nagy és egy két hétig gyakran kifolyt oldalt, hátul a meglepi.

2011. máj. 13. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
mi addig használtuk az adott méretet, amíg el nem érte a felső kg határt. Az én babóm nem egy cérna alkat, de sose vettem észre, hogy kényelmetlen lenne neki. Márcsak azért is megérte a kisebb méretet használni, mert az egy pelenka árára levetítve olcsóbban jött ki, mint a nagyobb méret. Ha most 4,9 kg a babád, akkor 1 hónap múlva is max 5,5-5,7 kg lesz, szóval szerintem a kisebb méret jobban megérné. Egy hónap alatt meg elfogy az az 1 csomag simán.
2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!