Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le róla? A...

Hogy szoktassam le róla? A kisfiam csak úgy alszik el ha ringatom, járkálok vele és ütögetem a popsiját. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
most 6 hetes és 5600 gramm.Leszakad a kezem és a derekam.Nagyon nehéz 2 órákat tartani.Ha berakom a kiságyba a zenélő-forgót bekapcsolom neki azt nézegeti 5 percig és megunja.Ha nem kapcsolok be neki semmit akkor 2 percig van el magában.
2009. márc. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bar en soha eletembe nem altattam, azt tudnam tanacsolni hogy fektesd le es simogasd,enekelj neki.Esetleg ringasd fekve,kicsit mozgasd.Meg nem keso,meg fogja szokni hogy ugy is el kell aludjon hogy nincs kezben.Bar az babam most lassan 4 honapos 5700gramm(67cm),szoval birtam volna altatni csak szuletese ota agyban aludt,igy szokta meg.
2009. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bebugyoláltam egy vékony puha takaróba, azt nagyon szerette, talán úgy érezte az anyaméhben van. Én se akartam rászoktani a ringatásra, mert tesóm sajnos így altja el a babáját (másfél éves) mindig, aztán most gericsérv gyanús.:( Most már 6 hós és hálózsákba rakom és ha álmos csak berakom az ágyba és cumi, aztán hátsimi, cirogatás a két szeme közt, stb. Így általában elalszik. Ha nem kiviszem játszani majd egy picit később újra megpróbálom.Vagy még szopi közben szokott elaludni.
2009. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is szenvedek most vele, de lehet h a fogzás miatt? most nem hagyja h ringassam simogassam az ágyában, megfeszítí magát és sír.

eddig mindig elaludt a kiságyban.. nem fog hozzászokni, ha most kiveszem, amíg ennyire szenved a fogával??

2009. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hetes, 6 kilo, és én is ringatom, dajkálom, és úgy altatom el. Nehéz, fáj mindenem, de ha éberen teszem le, csak sír és sír, és én azt nem bírom hagyni. :))
2009. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom nekem is.Nem alszik el egyedül és ha ébren teszem le akkor nagyon sír és nem hagyja abba hiába simogatom,puszilgatom.Csak akkor van csönd ha kiveszem a kiságyból.
2009. márc. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!