Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig jár...

A baba mennyi idős koráig jár házhoz a védőnő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az első 6 hétben hetente, utána 1 éves koráig havonta. De nálunk összesen 3x volt idáig, pedig 5 hós múlt a babám.
2009. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm már a baba születése előtt látogatását tette.

Adott egy listát, mit vigyek a kórházba és jót beszélgettünk. Oltások előtt mindig elhozta az értesítőt, hogy vinnem kell oltani, most a 15 hós előtt is. De nem hiszem, hogy ezt mind megteszi, nagyobb helyeken, ha nincs gond, nem jön ennyiszer.

2009. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éves lesz a kisfiam és eddig 2 havonta kijött,közbe meg néha telozott. Most hogy a 31. hétben vagyok én járok hozzá de mindíg rákérdez hogy mi van vele is:D Én elégedett vagyok vele nagyon:D
2009. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg 6 éves korig kell, hogy figyelemmel kövesse a gyerekeket. Hogy meddig jár házhoz, szerintem védőnője válogatja.
2009. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első 4 hónapban volt 3x, azóta nem láttam, most 8 hós a babám...
2009. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
én többnyire megelőzöm a védőnőt. inkább benézünk hozzá tanácsadási időben a gyerkőccel. Megméretem, mert otthon nincs mérleg. Így legalább tudom, hogy mi a helyzet. Beszélünk pár percet, aztán ezzel letudtuk a dolgot. Nem szeretem, ha házhoz jön, mert szereti hallani a hangját, és ha egyszer leül nálam, akkor másfél két óra múlva is alig veszi észre magát. újat meg nem mond, csak a nagy ürességet.
2009. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!