Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös/ Varázsitató? Kinek mi...

Csőrös/ Varázsitató? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
6 hós kislányomnak szeretnék venni. Kaptunk egyet(Nubyt), szépen iszik belőle, de sok folyadék kifolyik. Van normális csöpögésmentes. Nektek mi vált be??? Szilikonos vagy kemény??
2011. máj. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk szilikonos van,de még most tanult meg belőle inni,1 éves.Viszont előnye,hogy nem folyik ki belőle semmi.
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Avent varázsitatónk van (6 hónapos kortól való).

Kislányom egyből tudott belőle inni, nagyon szereti, és én is, mert nem csöpög, és nem is ömlik a szájába az innivaló, mert van rajta egy záróréteg, ami meggátolja, hogy sok innivaló menjen a szájába. Szóval szerintem tök jó.

Most 7 hónapos a lányom.


A zöld van nekünk:

[link]

2011. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először Aventosat vettünk kemény csőrrel, az nekünk nem jött be folyik belőle az itóka. Aztán vettem egy 900 Ft 9hó+ tescosat, az az igazi.
2011. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tommee tippee van nekünk.6 hónapos korától iszik belőle,tényleg nem csöpög
2011. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és kemény

12:25 voltam

2011. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 7-8 hósab nuk-ossal kezdett inni, azzal ment, de csöpögött, aztán kaptunk egy aventos puha csőrűt, azzal nem ment, nem szerette, aztán van még egy tommy tippee, ami pohárszerű és minimálisan puha, azzal megy, de legjobban most ebből szeret inni: [link]


Amúgy itatom pohárból, de üvegből is, ahogy eszembe jut. 1 éves.

2011. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is kemény van, mégpedig rögtön kettőt vettünk, mert az egyik teának, víznek van, a másik tejnek, kakaónak.

Szerintem nagyon kényelmes mert ha szomjas, csak kiszolgálja magát.Most 14 hónapos, olyan 9 hónapos kora óta egyedül iszik.Ja, és Aventes.

2011. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!