Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fisher price-os játékot...

Milyen fisher price-os játékot érdemes venni 10honap körüli fiu babának? Nektek milyen játékaitok vannak ebböl a márkábol és melyik vált be igazán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk va csiga, tanulókutyus, bödön, telefon, meg még egy telefon...10hónaposnak bödön kutya v tanuló tel a legjobb
2009. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Ennyi drága játék????Kedves fenti hozzászóló.

A szülő helyettesítésére kiváló.


Nekünk egy pár darab van, pl.: a zöld krokodil, aminek a hátára építhet a kockákkal.

2009. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az én fiam még csak 4 hónapos, de már van tanuló kutyusunk (meg van őrülve érte), van csigánk, amibe különböző formákat kell beledobálni és dobozból kiugró nyulunk.

Mindegyiket nagyon szereti, de a kutya a favorit :)

2009. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
kedves második-első vagyok...ne haragudj de hogy írhatsz ilyet h szülő helyettesítése??Már boccs, vagy Te együtt nem játszol gyerekeddel a játékaival??ÉN hadd vegyünk már ha anyagi helyzetünk engedi h olyan játékot vegyünk neki amit szeretnénk.
2009. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
BESZÉLŐKUTYUS ÉS A MESÉLŐ AKÁRMICSODA SZERINTED MIÉRT LETT KITALÁLVA?????
2009. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

Most őszintén, miért kell ezen összeveszni?

Egy egyszerű kérdést tett fel a kérdező és szerintem erre nem kíváncsi. Mindenki azt vesz a gyerekének amit akar. Néha igenis jó, ha a gyerek leköti magát egy kicsit és ez nem azt jelenti, hogy a szülő helyettesítve van. A másik oldala, ha megtehetném én csak ilyen játékokat vennék a fiamnak, mert nagyon jó minőségű, kreatív játékok, amiket sokáig fog használni és tuti nem esik szét mint a kínai.

Ez nem jelenti azt, hogy rossz anya vagyok csak meg akarom adni a gyerekemnek (a szerintem ) legjobbat.

2009. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nikcsi ***** válasza:
100%

Istenem...kedves elso valaszolo, hagyd a fenebe, kar hogy ezt az idot amig veled kotozkodik (jegyzem meg rosszindulatuan, alaptalanul, ha kacsalabon forgo palotat veszel a gyerekednek ahhoz sincs semmi koze) nem a gyerekevel tolti. En nem hiszem hogy a szulo helyettesiteset szolgalna, azt semmi sem potolhatja. Ugye csajok? :)

Szep napot! :)

2009. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jo helyet tudtok itt a neten ahonnan jo áron tudok rendelni ilyen játékokat?
2009. márc. 12. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Megint a 3. vagyok


[link]


Itt van pár jópofa :)

2009. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak 4 hónaposak vagyunk, de van majmos csörgőnk, esőerdős, projektoros forgónk, akváriumos hintánk. Én biztos fogok neki kutyust, meg formabedobós játékot venni. Meg néztem a hipp-hopp zebrát, de az nagyon korai, viszont vannak nagyon jó fürdős játékok is! Szerintem a teszvesz.hu -n nézd meg, én mindíg ott veszem, szerintem olcsóbb még az új is és használtan is találhatsz nagyon jókat!

A gyereknek meg kell a játék, attól is fejlődik, ha megtehetem, a jobb minőséget választom, mint a Fisher Price, és ez nem azt jelenti, hogy anyu helyett játszanak vele a játékok. Én is ott vagyok szinte mindíg és játszom vele, különben gyorsan elunná magát.

2009. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!