Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátokkal mit...

9 hónapos babátokkal mit játszotok? Milyen játékaitok vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos a kislányom egymaga nemigen van el (max. 10 perc) Már kifogytam az ötletekből (énekelünk, mondókázunk,játék telefonálunk, állatokat utánozunk, kimotorozunk, ugráló hintázunk), a régi játékait meg már unja :-(
2011. júl. 21. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, mert a kisfiam órákat is el van magában. A kedvence a kelj fel maci (olyan mint a kelj fel Jancsi csak maci fejjel) Ezt borítgatja, autók kerekeit pörgeti, vagy tologássza. Ami a legjobban bejön most neki, az a FP hintaló, amit a teszveszen vettem meg neki. Kis lengésű test, a lófej pedig egy zongora, ami különböző dallamokat, vagy zenét játszik. Ez levehető is. Emellett imádja a labdát kergetni, na meg tegnap óta utánam mászni a konyhába :)
2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a keljfel maci nálunk lejárt, darabokra szedi és annyi, a kerekes dolgok még nem érdeklik..

Már négykézlábra állt, remélem lassan megindul a mászás. Nálatok mennyi idő alatt jutott el a mászásig?

Már nagyon várom! :-)

2011. júl. 21. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
én is azt vártam hogy másszon, akkor majd könnyebb lesz, nem lett, azota másik utánam és kapaszkodik a lábamba, még lépni se tudok töle, most már kapaszkodva lépeget, most meg azt várom hogy mikor indul el, ne kelljen mindig kézben cipelni, nem marad el egy percet sem. egy éves pont
2011. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:-) hát igen mindig van valami, amire várunk...én már nagyon régóta vártam, hogy talán majd egyedül tud egy picit játszani, nem volt nagy igényem, csak fél órácska, de sajnos nem így történt. mindig a szeme előtt kell, hogy legyek..és nagyon tud unatkozni, nagyon látványosan :-))
2011. júl. 21. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 9hós a lányom és ő imádja a játékait dobozból kipakolni.Van egy kis játéktároló doboz,azt tele rakom mindenféle játékkal és fél órát is elvan így,hogy ezt pakolgatja.Vagy a műanyag üveget amibe hagyok egy kis vizet gurítja a konyhába körbe-körbe vagy a labdája után mászik.Az én lányomat meg az éneklés,mondókázás nem érdekli sajnos.
2011. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9 hós, de nagyon elvan! Képes egy játékkal eljátszani 10-20 percet, utána keres másikat, és azzal! Sokat mondókázunk mi is, de szerencse bármivel elvan! Mindig kirakok neki egy pár játékot a kis szőnyegére (nem sokat, ne unja meg), és elvan ő! Mondjuk olyan szerencsés vagyok, hogy egy csomag papírzsepivel is elvan hosszú ideig, élvezi, hogy zörög!
2011. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk papír és bármi,ami ehető szóba se jöhet...mindent a szájába vesz :-)
2011. júl. 23. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom is imádja a papír, de főleg tépni apró darabokra, azt hagyom de ott vagyok mellette, hogy ne egye meg. Egy papírral elvan jó 10 percet. Mostanában kedvelte meg a labdát is, de ami olyan kicsi, hogy könnyen meg tudja fogni és gurítgatja, nagyon tetszik neki. Rengeteg játéka van, el van pakolva és mindig 2-3 van előtte, aztán váltogatom. Amikor mind előtte volt, egyik sem érdekelte. A bébi kompban is nagyon jól elvan akár 20 percet is, tetszik neki, hogy szabadon mozoghat, jöhet-mehet benne, mivel még nem tud járni, van, hogy szinte szalad fülig érő szájjal. Nagyon szereti a színes mesekönyveket, a keménylaposat szívesen hajtogatja, azt legalább nem tudja eltépni. Van egy kis zongoraszerű műanyag játéka, ami különböző állathangokat ad ki, kutyaugatást, tehénbőgést, azt is nagyon szereti. Bár őt is elég nehéz lefoglalni hosszabb időre, szerintem nekik az is játék, hogy felfedezik a lakást, vagy csak néznek minket, mit hogy csinálunk. Van még a Joker megoldás, amikor semmi nem jó, a zoknis fiók. Kihúzom és azt imádja pakolászni, ott biztonságban van, hiszen a tiszta, puha zoknikat dobálja és válogatja, nagyon le tudja kötni. Pont ez az időszak náluk amúgy is, amikor szeretnek pakolászni, turkálni, esetleg próbáld ki.
2011. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16:29-es vagyok! Félreértettél, nem a papírt adom neki oda természetesen, hanem a csomagoláson van a hangsúly, mivel ha gyúrja, zörög! A papírhoz hozzá se nyúl!
2011. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a baj, hogy sok a játék! Az én lányomnak is sok játéka van, de mindig csak egyet-kettőt teszek neki oda, így csak arra koncentrál! Imádja pl. a könyveket (plüss, és kemény laput is), nagyon elvan szinte mindennel! Sokszor megtalálja a távirányítót, az a favorit, na, azzal tényleg elvan hosszú ideig!
2011. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!