Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos körüli gyerkőcöd...

17 hónapos körüli gyerkőcöd hol alszik kiságyba vagy rendes ágyon? Mikor váltsunk rendes ágyra?

Figyelt kérdés

17 hónapos körüli gyerkőcöd hol alszik kiságyba vagy rendes ágyon?

Meddig használtatok kiságyat?


2011. máj. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Még kiságyban, szerintem 2 éves kora előtt biztos nem cseréljük le.
2011. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam pont ma 17 hónapos :))) és még rácsos ágyban alszik. Mivel még nincs útban a kistesó, nincs semmi sürgető, én legalább 2 éves koráig rácsos ágyban tervezem altatni. Ő ráadásul nagyon 'mocorgósan' alszik, bejárja többször is a kiságyat, félnák hogy a másikról leesik, leesésgátló ide vagy oda. 70*140-es ágya van, azért az nem olyan kicsi.
2011. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 19,5 hónapos, 70x140-es rácsos ágya van - ami tényleg nem kicsi. Simán bejárja az egészet, elfér benne kicsit keresztbe fordulva is. Eszemben sincs még levenni a rácsokat, mert tudom, hogy mászkálna - na azt meg nagyon nem szeretném. Egyik nap a délutáni alvásnál véletlenül nem lett visszarakva két rács, ami kivehető, persze, hogy ki is jött az ágyból. Akkor képzeld el ezt éjszaka. Áhhh, marad még a rács! :)

Barátnőm kisfia 2,5 éves, és 60x120-as rácsos ágyban alszik még mindig - ő is mászkálna, ha sima ágyon aludna. Ezzel csak azt akarom írni, hogy 17 hónaposan még ráértek.

2011. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendes ágyban, múlt héten cseréltük le. Jövő héten lesz 18 hónapos. Nagyon szereti.
2011. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi emeletes ágyat vettünk a 31 és 17 hónapos gyermekeinknek. A nagy felül teljesen elalszik, a kicsi folyamatosan kijárt az ágyból, 2 hónapig bírtuk a cikuszt, most visszakerült a rácsos ágyába, ismét átalussza az éjszakát. Nekünk még nem volt rá érett.
2011. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig aludt kiságyban, utána vettünk egy rendes ágyat, ez elvileg jó lesz neki egész életében. :D
2011. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 17 hónapos,rácsos ágyban alszik.Nem tervezünk még másik ágyat venni,legalább 2 éves koráig.
2011. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!