Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós baba ihat rendes gyümölcs...

8hós baba ihat rendes gyümölcs levet? Itt pl. a sió szűrt almalére gondolok.

Figyelt kérdés

a teát, a vízet se szereti, a babagyümölcslé meg kicsit húzós 2dl 300ft-ért.

vagy mit adjak neki inni?


2009. márc. 12. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Ha van gyümölcscentrifugád akkor vegyél piacon házi gyümit és csinál inkább te neki gyümilevet,mint azokat a cukrozott tele tartósítószerrel adod neki.Ráér még megismerni a cukrot kicsit később.

Ha nincs gyümicenrifugád akkor reszeld le az almát(pl. turmixolj gyümölcsöt és az gyomkodd át a szűrőn) és 1 műanyag kis lukú szűrőn nyomkodd át.

Vagy nézd meg neki a dobozos termékeken hány %-a a cukor és mennyi a "E"-k száma.

8,5 hónapos kislány anyukája

D

2009. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze, mindenképp úgy gondoltam, hogy azt választanám ami a legkevesebb cukrot,tartósítószert tartalmazza.

aztán lehet ezt se szeretné.

köszönöm válaszod

2009. márc. 12. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Hipp Tea&Gyümölcslé-t adom neki,ebben alma nektár és édeskömény tea van,finom,és semmi hozzáadott cuccot nem tartalmaz(cukor,tartósítószer,színezék)Szinte mindenhol egy árban van,+/-20 ft.Ez 0.5 liter,és 300 ft körül van.
2009. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

többféle gyártótól is láttam már, mi corában vettünk almalevet : nagyobb kartondobozbanvan, abban meg egy zsugorfóliázott, csappal működő tasak, 3-5 literes kiszerelésben.

Színtiszta almalé, semmiféle adalékanyag, cukor stb nincs benne. mivel légmentesen van lezárva, ezért tartósítószer sincs hozzáadva.

ha pohárba öntesz, ugyanúgy megbarnul a levegőn, mint a rendes alma.

A 6 hós lányom imádja!!!!!

2009. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!