Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen izgága a 14hónapos...

Mitől ilyen izgága a 14hónapos kislányom? Soha nem fárad el, és állandóan fel van pörögve. Hogyan "utasítsam" rendre? Ha rászólok kinevet, és egyáltalán nem hallgat rám.

Figyelt kérdés
Borzalmasan lefáraszt állandóan. Reggeltől estig jön megy,pakol,ami az útjában van letarolja. Verekszik,szabályosan pofon vág. Szétdobál mindent,aludni nem akar,hisztizik és földhöz veri magát. Egész nap 1perc nyugtom nincs tőle.
2011. máj. 16. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hasonlóak a problémáink. Én csak egy tanácsot adok magunknak: türelem és sok szeretet. :)))

Amúgy ma megnyugtattak (egy ötven év körüli néni) kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond...

2011. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Az csel azért, hogy 14 hónaposon már ilyen aktiv, milye lesz, mikor elkezd járni? Beszélni??

Szerintem egy ekkora babát még kell hagyni, hogy izgágáskodjon.

2011. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy izgágáskodik eleget! Mint a duracel nyuszi,csak nem tudom hol kell kivenni az elemet! Én is ettől tartok mi lesz később. Már több mint 5hónapja jár,mostanára már szaladni is tud. Rengeteg mindent összegajdol,magyaráz.
2011. máj. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!