Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hós, és pár hete...

Kisfiam 10 hós, és pár hete nagyon anyás. Ha nem lát azonnal sír, bárki van is vele (még ha apa is). Még szopizik, sőt még ehhez is jobban ragaszkodik mint eddig, egy étkezést tudtam kiváltani. Ez normális?

Figyelt kérdés
Korábban szépen eljátszott magában elég sokáig is, meg vigyázott rá nagymama, apa,bébiszitter néha. Most folyton engem les és ha felveszem, mert nagyon kéri akkor két karjával öleli a nyakam és a kis fejét a vállamra teszi és mancsijával fogja a hajam is biztos ami biztos, nehogy elmenjek.
2009. márc. 12. 23:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem egy férfi akár milyen bölcs is nem autentikus személy ebben a témában (PP). Kisfiam nagyon kiegyensúlyozott volt mindig, aki látta rögtön ezt mondta és majd kicsattan a sok szeretettől:-) Valószinűleg ez a szeparációs dolog lehet,amúgy egész nap én vagyok vele, csak néha 1-1 órát vigyáz rá apa, vagy nagymama. A Baba is nagyon érzelem dús, már a védőnő is mondta, hogy milyen jó, hogy így kimutatja az érzésit, mert kisebb kora óta szokott hozzám bújni. Akkor próbálom jól bírni ezt az időszakot, csak izgultam, hogy mi lehet vele, mert nem szokott sírni, se hisztizni.
2009. márc. 13. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!