Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a baba feláll, akkor...

Amikor a baba feláll, akkor is kell már a lábára kiscipő, vagy csak ha elindul?

Figyelt kérdés

Kislányom felállt,de még nincs cipője,már kell neki,vagy ha csak elindul? Mennyi idő innentől kb?

És mikortól foghatom a kezét hogy sétáljon,ha már kapaszkodva megy majd?

Bent is legyen a szobában cipő a lábán egész nap?

Bocs a sok kérdés miatt,de bizonytalan vagyok,és nem akarok neki rosszat,azt is tudom hogy az első cipő nagyon fontos,szval megköszönöm a segítséget.


2009. márc. 13. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 6hósan állt fel először 2-3hétr rá megvettük neki az elsőlépés cipőt én egész nap ráadtam,persze mikor nem aludt.Most 10,5hós és 2hete nem mászik csak megy.Ő nem nagyon szeretett ugy sétálni,hogy fogtuk a kezét inkább egyedül butorok,fal melett.Nagyon aranyos volt mikor először egyedül ment 3-4napig annyira jókat nevettünk neki,a labdáért ment,hogy rugja és mint egykis részeg ugy imbolygott.Megismételhetetlen dolog az életében.
2009. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bentre nem kell neki cipő, esetleg egy csószásgátlós zokni, vagy a liliputi kiscipőcske. Kint még sokára fog menni. A kezét fogva inkább ne járasd, csak hogyha ő maga támaszkodik valamiben, vagy kapaszkodik.(puff tologatása) Ha meg tudod oldani akkor sokat legyen szivacson, ami instabil talajt bizyosít a számára és jobban fejlődnek a talpizmai. Persze már csak akkortól ha stabilan áll.
2009. márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam már kb 5 hete álldogál, a járókában körbemegy, de mi csak csúszásgátlós zoknit szoktunk ráadni.
2009. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én vettem Siesta szandit neki, kaptunk kiscipőt (az is Siesta), mert mindenki azt mondta, hogy az első lépéseknél nagyon fontos a jó lábbeli. A leányzó úgy döntött, hogy utálja és inkább a talpán végig szilikonos, csúszásgátlós zoknit használja. Azt vettem észre, hogy ha mégis a cipőt vagy a szandi adom rá, kevésbé van kedve járkálni.

Ja, és mellesleg szerintem felesleges még most súlyos ezreket kiadni olyan cipőcskére, ami mikor már járni fog, nem lesz jó a lábára.

Szóval szerintem a cipő vásárlással várd meg, míg járni kezd.

2009. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor várok még a vásárlással,szóval több hét is lehet,ok. köszi mindenkinek .
2009. márc. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!