Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nincsen csúnya baba?...

Tényleg nincsen csúnya baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

ma a játszótéren voltunk és

volt ott egy kisfiú aki hát sajnos nem volt a legszebb..

és az anyukája ott kérdezgette hogy " ugye milyen szép? "


mi meg mondtuk hogy " aranyos "


legyünk már őszinték!

tényleg minden anyukának a saját babája a leggyönyörűbb

de ha tényleg csúnyácska a gyerek, miért elfogult akkoris az anyuka?..

ha nekem lenne nem túl szép gyerekem biztos nem mondogatnám hogy " milyen szép "..


2011. máj. 17. 14:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
52%

Mi az hogy szép??? Mert lehet hogy szerinted csúnya,de lehet hogy szerintem szép!

Én gyerekre soha nem mondanám hogy csúnya.

2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

nem feszegettem

de ha neked vmi problémád van ezzel nem kell válaszolni

semmi sértő kérdést nem tettem fel.


egyszerűen kiváncsi voltam.

2011. máj. 17. 14:57
 13/43 anonim ***** válasza:
42%

Vannak nők, akiknek minden baba szép, és vannak, akiknek van esztétikai érzékük. Igenis vannak szép, átlagos, csúnya stb. babák, ugyanúgy, ahogy a felnőttek sem néznek ki pl egyformán dögösnek.

Én is láttam márolyan kislányt, akinek a feje kitölötte a hordozót, annyira csúnya volt, hogy meg se tudtam szólalni, csak mosolyogtam. A csúnya babákra is max annyit mondok, hogy aranyos, nem sztárolom.

Ezt egyébként sosem értettem, hogy az emberek miért ennyire elvakultak. A kisfiamnak pl annyira szép, szimmetrikus arca van, hogy mindenki azt hiszi, kislány, viszont emellett látom, hogy hordóhasa van,meg kicsit görbe a lába. Nem hiszem, hogy jó, ha az anyuka végletekig elfogult.

2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
54%

Úgy értettem a feszegetést, ha neked nem tetszik a baba, akit istenít az anyukája, akkor el kell terelni a témát. Ugye milyen szép a gyerekem? Igen, aranyos, és milyen jó időnk lett mára... :)


Nincs semmi bajom a kérdéseddel, bocs, ha hülyén jött le a kommentem.

2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

utolsó pontosan erről beszélek.


köszi.

2011. máj. 17. 15:00
 16/43 anonim ***** válasza:
93%

Én is láttam már csúnyácska babát. Nem túl gyakori, mert a legtöbb baba tényleg szép, de persze vannak kivételek.

De egy anyát sem hibáztatok azért, ha a saját gyerekét szépnek látja. Az úgy helyes. Nem is állhat úgy a dologhoz, hogy kicsi lányom/fiam, tudod nem vagy túl szép, de azért szeretlek...:)

2011. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nem mindenki elfogult a saját babájával,mi a kisfiamat Minimalacnak becézzük,mert pont úgy néz ki. De azért imádom.
2011. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
77%
Én mikor szülés után hívtam anyumat, az volt az első kérdése, hogy "és milyen, szép?" Erre én azt válaszoltam, hogy nekem tetszik. Majd ha látja eldönti, hogy neki tetszik-e. Persze ő is szépnek látja, meg rengetegen mondják, hogy szép kislány. (Elég hülyén is hangzana a "neked meg milyen randa gyereked van" :)) Viszont sose jutna eszembe valakiből kierőltetni, hogy "ugye milyen szép a lányom?" Persze nekem akkor is ő a legszebb a Világon :) Különben nálam is 2 kategória van, a szép és az aranyos (kevésbé szép).
2011. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
utolsó pár válasz nagyon tetszett :)
2011. máj. 17. 15:08
 20/43 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok!Kislányom arcra nagyon szép,de hatalmas feje van és kopasz is!Mindig van rajta sapi ugye,így mindenki el van ájulva,olyan kis csupaszem!De én látom a hibáit,pedig Ő az életem értelme.Ha valaki nagyon dicséri akkor sem szoktam mondani semmit,csak mosolygok...

De vannak csúnya babák nagyon elfogult anyukákkal,a szomszédomban van egy anyuka 2 gyerekkel,és a kicsi nem túl szép kisfiú,narancssárga a haja,szinte kékes a bőre és az összes kis ér látszik az arcán,annyira fehér a kis bőre.Anyuka mondja nekem valamelyik nap,hogy Ő úgy fél,hogy ha egy gyerek ennyire gyönyörű kicsikorában az nehogy nagykorában csúnya legyen....azt sem tudtam mit mondjak erre...

2011. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!