Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos, még nem bújt ki a...

7 hónapos, még nem bújt ki a foga. Elkezdhetek darabosat adni neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtük a hozzátápit. Semmi gond, mindent megeszik (sokszor még meg is ijedek, hogy talán túl sokat is :-) ). Adhatok már neki darabosat? Ha igen, hogyan kezdjem, vagy hogy csináljam? Elég passzív evő, néha megfogja a kanalat, de inkább csak tátog mint egy madárfióka :-D
2009. márc. 13. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az en babam,probalj neki kis falatkakat adni,az enyemnek sincs meg foga,de ha adok a szajaba darabosat addig forgatja a szajaban ameddig pepes nem lesz,aztan lenyeli,de ovatosan,pici darabkakat,szerintem igy szokja meg hogy neki azt meg kell,,ragni".
2009. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs,azt akartam irni hogy az enyem is 7 hos.
2009. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is adhatsz neki.

Én úgy csináltam ,hogy először összetörtem villával,mikor megszokta azután adtam neki krumpli,répa stb kockákat.

Mindig nagyon puhára főztem meg.

Mi már 1 évesek leszünk és még most sem bújt ki egy foga sem,de a kenyeret is megeszi mostmár kis darabokba.

2009. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!