Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány kilos+hetes a...

Kinek hány kilos+hetes a babája, akit még mindig ringatva/dajkálva altat el?

Figyelt kérdés

Nekem 11 hetes a fiam, és 6 kilo. Egy-egy altatás során, ami változó időtartamú (5 perctől - 30 percig is lehet akár) úgy megfájdul a hátam, karom, derekam, mindenem!

Más Anyukák hogy bírjátok?? :-))


2009. márc. 13. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 8200 gr. ,7,5 hónapos,minden altatásnál kézben ringatva alszik el,kivéve este.

Elég hamar lezsibbad a kezem,de muszáj,másképp sírás van,próbálom leszoktatni,de nagyon nehéz,vagy csak én vagyok gyenge.

Kitartás,egyszer csak felnőnek:-)

2009. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

8,5 hós és 10,5 kg

Már elaludt szépen egyedül is amikor jött egy 3 napig tartó betegség és újra ringatni kell.

Annyit tudok magamon segiteni , h egy szobahintában hintáztatom még nagyon el nem álmosodik és utána max 10 percet van kézben - de elég is .

2009. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nálunk a fiam bepilled a cicin, sokszor már a szeme is csukva van, ekkor felveszem, a vállamra hajtja a kis fejét, és jöhet a ringatás, popsi dajkálás, sussukolás, stb. amikor látom, hogy végre bealuudt, leteszem a kiságyba.

De van, hogy leteszem, és a szeme meg kippattan... :-))

2009. márc. 13. 09:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorában ez nálunk is sokszor volt így,aztán mindig megvártam a jó mélyen szuszogó hangot,amikor már tuti nem ébred fel,de tudom nem könnyű,nagyon huncutok,megérzik ha anya le akarja őket tenni.
2009. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez egy türelem játék! :-)) hát nem könnyű, de én vagy az ÉDESANYA, így ez a dolgom... :-))
2009. márc. 13. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6,5 hós, 8670 g. Napközben sokat ringatom, ha séta közben nem alszik el. Hiába vannak piros nyusziszemei, csak akkor alszik el, ha a feneke mozgásban van. Este cicin ájul be, akkor elég betenni az ágyába.
2009. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én 10 hós, 8 kg-os lányom is csak ölbe alszik el. Sokáig sétátunk vele, de lassan rászoktattam arra, hogy az ölembe szuszmákolva aludjon el, így viszont kell a cumi elalváshoz.
2009. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 10 hós és 8,5 kg. a lányom, csak kézben alszik el. :( Én meg szoktam várni, amíg már látom rajta, hogy nagyon álmos és így max. 10 perc, de az már soknak számít. Ma pl. negyed 6-tól fenn volt fél 10-ig, akkor már annyira fáradt volt, hogy 1 perc múlva le is tudtam tenni, mert aludt. Remélem valahogyan leszokunk erről, mert 15 kilósan nem szeretném már cipelni.... :)
2009. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pár nap múlva 10 hós, 10.5 -11 kiló kb. én nem ringatom, lefekszem, rámfekszik, simizem, mesélek neki és elalszik:)
2009. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam holnap lesz 7 hetes és 5670 gramm.Ő is csak ringatva,popsi ütögetésre alszik el..alig bírom el.Pont a napokban tettem fel a kérdést,hogy hogyan szoktassam le erről de csak 4 válasz érkezett :(
2009. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!