Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta hányszor jár hozzátok...

Havonta hányszor jár hozzátok a védőnő?

Figyelt kérdés

És mennyi idős a babátok?

Csak mert nekem fura hogy hetente 1x jönn és sose mondja meg az időpontott. Múltkor is jött pont aludtam a babámal aztán olyan csapzott voltam még a kérdéseim se jutottak az eszembe. Nem is csinált semmit csak megnézte a babám és a súlyáról makogott...

Legalább a kérdéseimet tudtam volna feltenni neki...

Akkor minek jönn???

Nálunk nincs veszélyforrás hogy ellenőrizgetnie kellene, csak zaklat!

Mit csináljak?

Csak azért kérdezem hogy jogosan akadok ki, vagy tényleg ilyen sűrűn kell jönnie. 4 hetes a kicsim.


2009. márc. 13. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a kisfiam, és eddig minden hónapban jött.Az első 6 hétben pedig minden héten.
2009. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! 6 hetes koráig van a heti látogatás, szóval még kétszer számíthatsz erre... aztán havi találkozás lesz.

az én védőnőm mindig előre szólt, hogy mikor jön. sajnálom, hogy nálatok ez nem így van.

azt hiszem a helyedben a felmerülő kérdéseimet összeírnám egy papírra, így ha betoppan a védőnő, fel tudod frissíteni az emlékezetedet. tudom, ez csak kényszermegoldás és nem te vagy a hibás, de talán ezzel lehet könnyebbé tenni a helyzetet. én így csináltam már akkor is, ha tudtam, mikor jön a védőnő, mert amire ideért tuti elfelejtettem a kérdéseim felét :)

2009. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első 2 hónapban minden héten jött hozzánk is. Váratlanul:)

Később egyre ritkábban, most már csak havonta egyszer jön. 8 hónaposak vagyunk.

2009. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most 9 hónapos a kislányom. Eddig összesen 1x járt nálunk a védőnő.
2009. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt. A védőnő már a terhesség alatt is jött havonta, sosem szólt mikor. Aztán mikor megszületett a pici, 6 hétig hetente. Nem mindig szólt, de mikor jött, megbeszéltük mikor várható megint. Amúgy nagyon kedves, aranyos, ha kérdésem volt felhívtam telefonon is akár, mert én is rendszeresen felejtettem el dolgokat megkérdezni tőle. :) 6 hét után mondta, hogy már csak havonta fog jönni, de azóta talán kétszer volt, a kisfiam 6 hós múlt. Mi viszont havonta megyünk tanácsadásra, gondolom azért maradtak el a látogatások.
2009. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Engem valójában az bánt hogy hiába kérdezem hánykor jönn nem mondja meg csak egy tág időintervallumot. Köszi... és akkor úgy várjam mint a messiást? mi van ha pont elmenntünk vhova ?

2009. márc. 13. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6 hónapos a fiam, eddig kétszer volt, egyszer meg felhívott. Ő se szólt előre sose, de hát nincs is mobilja, hogy tudna velem kapcsolatba lépni, csak a munkahelyéről....Így jobb híján cetliket dobált be a postaládába (csengőnk nincs, ne is legyen), majd tisztáztam vele, mivel az orvosunk havonta látja, köszönöm,de majd keresem, ha kell segítség--amikor volt, akkor is 10 percig és semmire nem tudott válaszolni.
2009. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsére nagyon rendes a védőnőnk. Szülés előtt egyszer volt, aztán szülés után még a kórházban felhívott, hogy vagyok, inden rendben van-e és hogy amikor hazamegyünk, akkor meglátogat. Volt akkor, másnap a dokinénivel együtt jött. Aztán 6 hétig minden héten. Azóta minden hónapban egyszer és havonta eegyszer találkozunk a tanácsadáson is, amit a doki és ő együtt tart. Ja és előtte pár nappal mindig telefonál, (vagy a tanácsadáson szeméyesen megbeszéljük) hogy mikor lesz várható, otthon leszünk-e.

4 hós múlt a babám

2009. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer volt kint amikor megjöttünk a kórházból. Azóta nem volt nálunk. a védőbe találkozunk aztán ennyi.
2009. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!