Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A turmixolt répa szine megfogt...

A turmixolt répa szine megfogta az összes háztartási eszközömet! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az új turmixgép hófehér fejét a kanalat a tálkát.Nagyon bosszant! Ti hogy tartjátok ezeket tisztán/répa után/?
2009. márc. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mindent azonnal elmosogatok, így nem fogja meg. De ha mégis színe marad, az ilyen ételszíneződéseket a nap szépen kihúzza. Ha süt a nem , tedd ki napra, és pár óra alatt eltűnik.
2009. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekünk is összefogott valamit, kitettük a tűző napra, és az pár nap alatt kiszívta a színt.
2009. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Domestosos víz és a Cif vált be eddig.
2009. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nap nagyon jó rá! Pl nekem a gyerkőc tálját is megfogta és a kanalát is:-) azt hagytam sárgán, mindegy milyen színe van alapon:-))
2009. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a botmixerem sárga a sok répától, sütőtöktől. Valamelyik nap ajánlották, hogy étolajjal töröljem át, hagyjam rajta egy kicsit, elvileg le kell jönnie. Hát, kíváncsi leszek rá, mert eddig semmi nem volt jó rá.
2009. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Forró domestosos vizbe beáztattam!Nagyon szép hófehér lett minden! köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!