Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mennyire normális az...

Ez mennyire normális az éranyajegyeknél (hemangioma)?

Figyelt kérdés
Kislányom 2éves.Van 2db éranyajegye,egyik a szemhéján,másik a fenekénél(ánusza felett)Voltunk tavaly bőrgyógyásznál,akkor azt mondták,hogy már nem fog neki tovább nőni,majd szép lassan visszahúzodik neki.Nőni tényleg nem nő neki,de nem is húzodik visszafelé.Ami idegesit nagyon,hogy a fenekén lévő éranyajegy időnként mintha sérült lenne a felülete,pedig ovatosan és csak is popsitörlővel törlöm a fenekét.Ez normális?Más nak is szokott ilyen lenni?Viszem most is hétfőn a kórházba megmutatni(Heim pálba hétfői napon foglalkoznak az éranyajeggyel)
2011. máj. 18. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első nagyon drága. 17 000 volt ha jól emlékszem. Utána a többi fagyasztás 7000 lett volna, de akkor jött a lézer, ami ugye ingyenes volt. Ha a helyedben lennék nem mennék a Kelenbe, mert végülis innentől csak az elmúlását kell elősegíteni, arra meg végülis ha "csak" 1 hónap múlva kerül sor, az sem olyan vészes. Persze hacsak nem tényleg sérült. Nekünk csak azért volt sürgős mert iszonyú gyorsan nőtt, így tényleg szó szerint minden nap számított.

Viszont az is megeshet hogy nem fogja kezelni. Nem tudom hogy ez mennyire kényes terület. A barátnőm kislányának a nunusán van, és ott nem is kezelte, merthogy kényes helyen van. Csakhát valahogy pont ez lenne a logikus hogy az ilyen pisivel, kakival érintkező dolgokra jobban odafigyeljen. De hát persze ő biztos jobban tudja. Ti Pestiek vagytok? Csak mert ha ,messzebb laktok lehet hogy érdemes megérdeklődni telefonban hogy várhatóan kezelhető-e azon a helyen, csakhogy ne potyára menjetek. Mi messzebbről járunk, és én írtam neki e-mailt, meg küldtem képeket, hogy érdemes-e menni.

2011. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Pestiek vagyunk igen....

Próbálom hivogatni azt a melléket ami a honlapon van(belinkeltetek nekem)de nem veszik fel:(

2011. máj. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!