Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatásos módszerek...

Milyen hatásos módszerek vannak arra az esetre, ha majdnem elájulok az álmosságtól, de nem aludhatok, mert nyűgös napja van a babámnak? Félek, hogy elejtem a fáradtságtól. Kávét nem ihatok, mert azt reggelente szoktam egyet.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy egy kisbaba volt minden álmom, mert nincsen szebb dolog az anyaságnál... :D Viccet félretéve, én is nagyon nehezen térek magamhoz, ha fél-1 órával korábban kel a fiatalúr és ráadásul még nyűgös is. Hidegvizes arcmosás, vagy kiállok az erkélyre, szívni egy kis friss hideg levegőt. Próbálom gyakran cicire rakni, hogy hátha megnyugszik, elalszik és akkor én is tudok kicsit pihizni. Aztán déltől már egyre jobban várom haza apát, hogy hátha ő egy kicsit tud a gyerkőccel lenni és én vehetek egy fürdőt, vagy pihenhetek kicsit. Szerencsére ilyen napok ritkán vannak és a párom szerint igen birka türelmem van, így egész jól átvészelem. Amikor mosolyog rám az én életem napsugara igyekszem magam feltölteni energiával!


Boldog babázást!

2009. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én tornászni szoktam, meg zenét hallgatni az elején, mikor nagyon fáradt voltam. Valahogy felélénkített. Ha csak pár percre is, letettem a kiságyba, akár ha sírt akkor is, átmentem a másik szobába és valami pörgős zenét hallgattam, meg átmozgattam magamat. Persze ez nem mindenkinek segít, de nekem bejött. szerencsére amúgy is kicsit az alvásigényem, nagyon sokat éjszakáztam előtte, így nem volt annyira megterhelő a szervezetemnek, ha csak 3-4 órát aludtam. nekem az 5 óra már elég átlagban. a ritka szerencsések közé tartozom, tudom:-)
2009. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!