Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatod rá babádat a...

Hogyan szoktatod rá babádat a cumisüvegből való ivásra?

Figyelt kérdés
A váci kórházban szültem,ahol a baba-mama program következményeképpen úgy mentünk haza a picivel,hogy cumisüveg ill. cumi még nem volt a szájában.Ezzel még nem is lenne bajom,örültem neki eleinte,legalább nem kell leszoktatni róla.Csakhogy nem mindenhol van lehetőség a szoptatásra,és nem élvezem annyira mikor a kocsiban kell nyomorultkodni...Csak rágja a cumit,de igazán mennyiséget nem szív ki belőle.Ami így rágás közben a szájába csöppen,azt is "kiprütyköli".Egyszerűen idegen neki a cumi.De akkor most arra vagyok ítélve,hogy amíg szopizik ne menjek sehova ahonnan 3 órán belül nem tudok hazaérni???
2011. máj. 18. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

huha, bocsi de kicsit durván hangzott ez az "arra vagyok ítélve,hogy" szöveg...hiszen Te vállaltad, benne van a pakliban, hogy ennie kell a gyereknek:) na de nem akarok kötözködni.

Én is Vácon szültem, most 7 hós a fiam, szépen megtanult cumizni, bár cumisüvegből nem tud enni.Meg lehet rá tanítani, csak idő kérdése.Otthon gyakoroljátok, és olyan üveget vegyél, aminek a cumi része a legjobban hasonlít a mellre.Azt hiszem van ilyen.

2011. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is Vácon szültem, a baba kiszáradt, csecsemőosztályra került, mert nem volt tejem és nem adtak neki enni...

Jah és pohárból etették... Nem kommentálom inkább

Nekem rá volt kényszerülve, örült hogy kap enni!

Sztem várd meg még evés lesz, esetleg hagyd kicsit sírni,rá fog jönni hogy abból finom jön:)

Csak ne hogy leszokjon a cicizésről.Tápszert vagy anyatejet adsz neki belőle?

2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
AZ a baj,hogy van egy nagyobb gyermekem is és vele néha menni kell,nincs mese,vinnem kell a picit is.De mivel vidéken lakunk,nekem már az is egy 1.5 órás út,hogy bemenjek Pestre.Tehát gyakorlatilag mivel jelenleg 3 óránként eszik a baba,rögtön vissza is fordulhatnék.Rengeteg helyzet van amikor egyszerűen nem lehet szoptatni,ezért kéne a cumisüveg.
2011. máj. 18. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
kedves 2., első vagyok, megkérdezhetem mikor szültél?
2011. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 krisztivan ***** válasza:
A tommee tippee cumisüvege nagyon hasonlit a cicire a fiam imádta.Hagynod kell egy kicsit amig rájön magától,hogy jó ami kijön belőle.Csak aztán nehogy leszokjon a ciciről.
2011. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2011.01.11

1,voltam

2011. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagyis 2, bocsi
2011. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Maxima ***** válasza:
En az AVENT cumisuveget ajanlanam,en is azt hasznalom a picinek. Szinten vacon szultem marc. 25.-en.Hasonlit a cicihez. Nekunk is beletellt par napba mire megtanult belole inni, mindig kifolyatta a szaja szelen de mar semmi problema nincs vele.Egyebkent en siman becsempesztem a cumit is meg a cumisuveget is :D le is buktam parszor vele de mondtam hogy en nem irtam ala semmi ilyen marhasagot hogy elfogadom ezt a programot
2011. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Cumisüveget én is vittem,de hiába főztem ki,egyszerűen 3 napig nem volt mit beletenni,utána meg már mindegy volt ...
2011. máj. 18. 21:06
 10/14 anonim ***** válasza:

első vagyok...csajok én ezt nem értem...sajnálom, hogy kiszáradt a babád!De mikor indult be a tejed?És a többieknek?

Mert én szombat hajnal 2kor szültem és csak hétfőn indult be a tejem, addig csak előtejet szopizott a picim, már amennyi volt, de meg sem fordult a fejemben, hogy mást kéne neki adni...

2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!