Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy 6,5 hetes...

Mit kell tudnia egy 6,5 hetes babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mit kell tudnia???? Nincs ilyen, minden baba más. Inkább azt ird le hogy mi az ami aggaszt vagy amire gondolsz, mert igy elég tág fogalmú a kérdésed.
2009. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
6-7 hetesen tulajdonképpen semmit. A fejét jó, ha tudja tartani valamennyire már.
2009. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is majdnem 7 hetesek vagyunk.

Az én kincsem egyedül tökéletesen tartja a buksiját,igaz már az első héten is ügyesen tartogatta, eszméletlenül figyel,állandó tárlatvezetés van itthon, le sem lehet vele ülni,aranyos kis hangokat ad ki, nagyokat mosolyog, majdnem hogy nevetgél. ha nem figyelek simán felkúszik a kiságy végébe. Te picurkád?

2009. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már ő is szépen tartja a fejét egyedül egész hosszú ideig. Sok minden érdekli, figyelget, próbálgatja a hangját. Néha meg is lepődik rajta, hogy mi volt az a hang. Nagyon sokat ficánkol, meg sem áll se keze, se lába.

Azért tettem fel így a kérdést, mert első babám és nem igazán tudom fejlődés terén hol kell tartania.

2009. márc. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!