Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen mondta a babód...

Mennyi idősen mondta a babód először, hogy anya, vagy valami hasonlót, amiről tudtad, h Te vagy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy anya csak 11-12 hónapos kóra körül kezdte el mondani, és szépen mondja, hogy anya. Az első szava az apa volt az 8-9 hónapos kóra körül kezdte el mondogatni!
2011. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos volt,amikor mondott egy "anyu"-t,de persze tudom,hogy ez még nem azt jelenti,amit én szeretnék hallani:)

Az "a-pa" már régebb óta megy,de ez is csak olyan félig tudatos,ahogy látom.

2011. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:
100%

6 hónaposan kezdte el az apázást, de akkor még nem tudatosan szerintem. Kisebb korában engem Aintázott (Aiiita) most 22 hónapos és most szokott rá az anyára (AJA) de főként csak akkor mondja ha valami baja van, elesett pl és akkor ordít, hogy ajaaa!! Meg mikor az apja akar neki valamit csinálni és ő azt akarja, hogy én csináljam. :)

Kb 8-10 hónapos kora körül hallottam tőle először ezt az Aiiitázást, gondolom utánozta az apját :)

2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hósan mondta először hogy apa, 18 hósan hogy anya. gondolom azért, mert apát én gyakran mondtam neki, anyát meg ritkán hallott, mivel velem sokkal többet volt, mint az apjával, aki dolgozik egész nap.
2011. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónapos már azt mondta apjának, hogy BÁ, rám 11 hónapos korától azt, hogy ÁMUÁ, 1 éves korában lettem MÁ, 14 hónapos korától mondta, hogy ANA, ANYA, de csak akkor, ha kellett neki valami (én voltam a kiszolgáló személyzet), és apját is azóta hívja úgy, hogy APA. Olyan 15 hónapos korától már úgy szólított, hogy AJA - mai napig így hív engem (20 hós lesz).
2011. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam még nem mond ilyenek,jó nektek!!!!!!!!!!!!!!

17 hónapos de még az anyához hasonló szót sem mond:( El is vagyok keseredve:( Apát mondja néha ha rájön,papát is szokta mondani,mamára mondja,hogy mam(de ez is ritka).De anya vagy hasonlót nem mond.

Én annó már elég hamar beszéltem,hugom viszont 2 évesen szólalt meg először,igaz akkor mondatot mondott.Hát a fiam is kezd rá hasonlítani beszédileg.

2011. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!