Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit ha a kisfiamnak...

Ér valamit ha a kisfiamnak leragasztom a fülét?

Figyelt kérdés
Szegénykémnek kicsit eláll. A doktornő mondta, hogy ragasszuk le pár hónapig. Nekem eszembe se jutott, szerintem nem ér semmit. Tapasztalat?
2009. márc. 14. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én ne mtudom babáknál mennyire használható módszer, a barátnőmnek elállt a füle, és hajpánttal másfél évig folyamatosan levolt szorítva neki, de semmit nem használt. lehet hogy a babák füle még helyrehozható így , az orvos nem véletlen mondja, de szerintem ne sok reményt fűzz hozzá...szegény leragasztott füllel:( biztos nem jó érzés
2009. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is eláll a füle,de én nem hiszek a leragasztós sztoriban...De hogy ezt egy orvos mondta,elbizonytalanodtam.De én nem fogom leragasztani,bár persze én is hallottam ,h.valakinek bejött.
2009. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

régen ezt csinálták, de hogy használ-e az nem tudom :)

a barátnőm kislányának nagyon eláll a füle és sok mindent kipróbált az anyukája (lehet ezt is), de nem hatott...

az tény, hogy ebben a korban még a porcos részek nagyon puhácskák! anyukám anno mindig igyekezett kisimítani a fülemet, ha oldalt aludtam, hogy így is igazodjon...

2009. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ettól is függ hogy mennyi idős.A kisfiam úgy született hogy a méhen belül elfeküdhette a fülét és amikor megszületett teljesen el volt hajolva.Aztán Én bent a kórházban mindig sapit húztam rá és amikor hazajöttünk is inkább arra az oldalára fektettem.És nekünk bevált mert semmi baj nincs már vele.Úgyhogy lehet hogy használ a leragasztós módszer is.
2009. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki, hogy kell vagy 2-3 hónap, hogy a porc megerősödjön. Ő is mindig begyűri a kis fülét ahogy fordítja a fejét. Hát nem tudom, talán egy próbát megér :)
2009. márc. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!