Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vinnétek 4hónapos babátokat...

Nittababy kérdése:

El vinnétek 4hónapos babátokat velencei tóra egy hétre nyaralni? és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
én gondolkoztam rajta hogy jó lenne elmenni de ott minden nehezebb lenne mint itt fürdetés meg stb!nincs igazam korai vagy nem?köszönöm
2011. máj. 20. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én külföldre vittem a 4 hónapos ikreimet nyaralni. Persze, macera, de ugyanakkor jó is. A kikapcsolódás meg kell.
2011. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 4 hónaposan vittük a lányomat a Balatonra először. Igaz, április volt, előszezon, nem fürdési idényben voltunk. Istenien elvoltunk, nem volt semmi gond, vittünk utazóágyat, abban aludt.


Aztán az utószezonban, 8 hónaposan is vittük, akkor sem volt semmi gond vele :)

2011. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vinném.

Mi először 1 évesen vittük a babánkat nyaralni, de az is nagyon fárasztó volt. Kimerültebben jöttem haza, mint ahogy elmentem.

Ilyen idős korban, mint a Te babád, ez még csak az apukának lenne kikapcsolódás. Sem neked, sem a babának.

Szerintem nincs értelme. Neki csak Te kellesz meg a cici:-)

Neked csak nyűg lenne az egész, a baba meg még nem fogja fel.

2011. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az apuka is kiveheti ám a részét a babázásból.
2011. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Mi egy évesen Horvátországba vittük a tengerpartra. Na az már fárasztóbb volt, hiszen akkor már járt, és nem győztem utána rohangálni.


Ellenben 4 hónaposan még nem fogsz tőle elfáradni, vidd el nyugodtan :)

2011. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ te mennyire vagy rugalmas anyuka. Mert van aki elbír akár 3-4 pici gyerekkel is egy nyaralás során, van aki meg egy 2 évest sem visz el nyaralni, mert neki nem lenne kikapcsolódás. A babának semmiképp sem lesz rossz, a kérdés, hogy te mennyire tudod tartani ott a napirendjét, vagy mennyire zavar ha esetleg nem tudod tartani.
2011. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A világ legegyszerűbb dolga pici babával nyaralni, mert annak még a hely mindegy, csak anya legyen, cici legyen, meg tiszta pelus. Igaza van annak, aki azt írta, egyévessel már sokkal macerásabb, nem győz utána szaladni az ember. Ellenben a pici baba elvan a babakocsiban, pihenőszékben, utazóágyban, nagyokat alszik, a szülőknek van idejük egymásra, anyuka is tud pihenni. A fiam 4 hetes (nem írtam el, nem 4 hós, 4 hetes!) volt amikor a Balatonon nyaraltunk. Tőle aztán annyit pihentem, amennyit akartam. Sokkal fárasztóbb volt az alig kétéves lányom, hiszen rá minden pillanatban figyelni kellett. Vele se volt gáz, csak fárasztóbb valamivel.

Szerintem menjetek bátran, nem fogjátok megbánni!

2011. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat én eltudnám látni nyaráláskor is a babámat mert nekem ö az első után majd jól érzem magam meg egyéppként is pestiek vagyunk a friss levegö miatt mennénk meg hogy jókat lehesen sétálni meg egy kis nyugi legyen ne legyenek mindig a rokonok a nyakunkba
2011. máj. 20. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:

15.13-as vagyok: amikor a 4 hetessel voltunk a Balcsin, nem vittünk kiskádat, vagy a nagy kádba ültem be vele együtt, úgy fürödtünk, vagy pedig megfürdettem a mosdókagylóban. :-) Nekem is ő volt az első, na meg a kétévesem, csak utána minden más, ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és egyáltalán nem éreztem magam sem fáradtan, sem kényelmetlenül. Örültem, hogy elmentünk, hogy együtt voltunk, hogy nyaraltunk - sosem értettem azokat az anyukákat, akik inkább sehová sem mennek, mert akkor nehezebb a babával. Szerintem hozzáállás kérdése. Nekem aztán meg nem magyarázza senki, mi lehet olyan borzasztóan bonyolult egy kisbabával.

Menjetek, érezzétek jól magatokat, kellemes nyaralást!

2011. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha most lenne 4 hónapos, így nyáron, a jó időben, mindenképp vinném! Még szép!:)

A mi picikénk júliusban születik, így ősszel-télen nem megyünk messzire (csak rokonokhoz), de alig várom már a következő nyarat, hogy mehessünk vele nyaralni!!:))))))


Hajrá! ;)

2011. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!