Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kislányom és olyan...

1 éves a kislányom és olyan rosszul eszik, kis mennyiséget! Tudtok ajánlani valamilyen étvágycsinálot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem régen folyton peritol tabit meg Polivitaplex 8-at írt a doki. Ma már biztosan vannak korszerűbb és hatékonyabb dolgok. Ezt orvossal kell megkonultálni. A Bérescseppről is azt hallottam hogy étvágyat csinál a gyerekeknek. Sok sikert.

2009. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vitacolan nevű szer, egy narancsos ízű folyadék. Az én lányom ezt sem ette meg- sokáig szenvedtem vele, aztán mikor bekerült oviba, javult a helyzet. Most is sovány, de azért rendesebben eszeget. nem vagyunk egyformák.
2009. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
A szuleim meseltek egyszer, hogy mikor en is kislany voltam hath olyan 1-2 eves lehettem, abszolut a tejen kivul nem voltam hajlando semmi a szamba tenni. Apukam egyszer fogott, es elvitt az orvoshoz varakozas kozben az egyik no ott meselte, hogy a kisfia nagyon nehezen eszik, ezert az orvos tanacsolt neki, hogy mielott enni adna neki, akkor adjon egy kis palinkas poharba bort neki. Apum nem is varta meg az orvost hogy hivja be, fogott haza jottunk kiprobalta o is ezt a modszert, es lam megjott az etvagyam. Azert volt joh, mert a bor savat termel es ezert ehesnek ereztem magam s akkor nyugodtan ettem. Most itt nem kell fere erteni, hogy annyi bort kaptam hogy berugjak, sot nem is ittam meg mindet csak amennyit akartam s nem tuszkoltak belem. Nem kell azzonal ilyen olyan vitaminert szaladni hisz az sem tesz jot egy 1 eves lanynak.
2009. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Az előzőnek: ezt ugye nem gondolod komolyan...????
2009. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosabbak "okosabbak" vagytok mint a dokim és a védőnöm együtt!!
2009. márc. 14. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Elo peldat tudok mondani, a testveremre is ugyan igy ugyeltek mint a "szentlelekre". Felhalmozta a doktor egy csomo vitaminnal ugye mert o sem volt hajlando enni. Persze ideig oraig jo volt evett jobban, es nem telt bele 20 perc ez mind jott vele egyutt. Tehat erdemes egy csomo penzt kidobni :) Es nem azt mondtam, hogy ezt muszaly kiprobalja csak sajat velemenyemet, tapasztalatomat mondtam el.
2009. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónapos, nagyon rossz evő babámnak is a Béres csepp segített. Már 2 hónapja kapja és mint akit kicseréltek..., nem győzöm etetni...!:o)))
2009. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Béres csepp vált be
2009. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok mozgas es friss levego
2009. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!