Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ft bevételből éltek...

Hány ft bevételből éltek amikor gyeden vagytok és mire tudtok, mire nem tudtok így költeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a baba mellett min spóroljak. Régen a kaján, de most szoptatok. Ti hogy csináljátok?
2009. márc. 14. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én most 46.000 ft-ot kapok,+12.200 a családi.Ezt próbálom a háztartásra és a gyerekre beosztani,több-kevesebb sikerrel.A párom fizeti a számlákat,benzint,és "besegit" nekem,ha nem tudom beosztani.Én igazából nem veszek magamnak ruhát,nem is érdekel úgy,mint régen,inkább a fiam legyen csinos,nekem meg jó a tavalyi divat.Fodrászhoz sem járok havonta,csak 2 havonta nyesetek egy jó rövid friszkót,és akkor kibirom.A kaján úgy próbálok spórolni,hogy böngészem az újságokat,mikor mi és hol olcsó.Ráérek sétálgatni a bébivel.Egyébként már megspóroljuk a mozit,az éttermi vacsorát,és az iszogatást a baarátokkal,mert ezekre úgysemmarad idő.Más hirtelen nem jut eszembe.
2009. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én GYEDem 30. plusz a családi 12.

Férjem munkanélküli, 40et kapott, de eztán annyit sem fog.


Kisfiam 1 éves, tápszeres. most próbálunk áttérni a tejre, így egy 10ezres megmaradna.

Bizományiból és turiból vesszük a csinos ruháit.

Mi nem eszünk fényesen, mondhatnám egészségtelenül táplálkozunk, mert magunknak nem veszünk gyümölcsöt sem, és finom felvágottakat sem. A gyerkőcnek igen!

A kenyeret itthon sütöm, így olcsóbb.

Lesem az akciókat, és ha valamire szükség van, olcsón veszem meg.

Nem járunk sehova szórakozni, nincs autónk sem.Tehát nyaralás, telelés sincs.

Én 7 éve voltam utoljára fodrásznál, itthon alakítom a hajam. Nem szolizok, nem járok kozmetikába.

Ruhát nem veszünk, jók a régiek is, amik 1-2évesek. Ha valamire szükség van mégis,akkor vagy a turi vagy a kínai.

Visszamondtuk a UPC előfizetést, így csak a szüleimtől hozzuk a kábel tévét:) Egy ház, külön emelet.

A telefonkártyánkra max ezer forintot töltünk havonta, de azt se mindig. Ha nem muszáj, nem telefonálgatunk.


Röviden ennyi jutott eszembe:)

2009. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!