Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes babam van. A ferjem...

7hetes babam van. A ferjem sokszor mondja hogy jo anya vagyok, de en ezt nem erzem. Abban nyilvanul meg, hogy-tudom sokat kell-azon veszem eszre magam, hogy pl. a szoptatas alatt tv-t nezek, telefonalok es alig beszelek hozza?

Figyelt kérdés
Jart valaki hasonlo halyzetbe?
2011. máj. 20. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

na jó anya lettél

de ez nem azt jelenti h csak és kizárólag a baba van és más nem

pl én netezni szoktam szopi alatt, nézek tv is olvasok is vagy mesélek a többi gyereknek leckét írok a legnagyobbal

szopi alatt amugy sem rám figyel hanem arra h végre hami van :)))

majd utána beszélgetünk vagy ha elalszik akkor alvás után :-)


különben is most is itt alszik az ölemben és már zsibbad a lábam de akkor sem teszem le mert olyan jó h itt piheg :-)

ja és szabad mind a két kezem is :-D

2011. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy a szoptatás a legbensőségesebb kapcsolat anya és baba között, a kicsi igenis meg fogja érezni hogy anya nem rá figyel. Csak még nem tudja kimutatni, de majd lehet később következménye. Jó ha ezt tudjátok.
2011. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt en is igy erzem,de neha ,megfeletkezek,a gyermekemrol.Elorebocsajtom,az eletemet adnam erte!
2011. máj. 20. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, Te ember vagy :)

igen, anya lettél de ez nem jelenti azt, hogy napi 24 órában a babádat kell lesned! :)

a babád nem azt érzi meg ha tv-t nézed szopi közben hanem azt ha unatkozol szopi közben, ingerült, feszült vagy! :)


én is néztem szopi közben tv-t, jobban el tudtam engedni magam :) igen, mondhatjuk, hogy rossz anya vagyok de a lényeg, hogy a fiam egészséges lelkű gyerkőc :) ha valami baja van hozzám jön és soha nem mondta, hogy nem szeretne mert mikor a napom felét szoptatással töltöttem, néha bekapcsoltam a tv-t :) sőt, sokszor el is aludtam :)


ne legyen ilyen miatt lelkiismeret furdalásod, nyugodtan kapcsolódj ki néha egy picit, nem ezzel fogsz neki ártani :)))

2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem magam rossz anyának, és szerintem te sem vagy az. Én is sorozatot nézek, vagy netezek kajcsi közben többször. Szerintem nem ártok vele semmit, ő sem rám figyel egyfolytában, bambulászik valami mást. Bár én nem szoptatok, hanem tápszeres. Nem ezen múlik szerintem a kapcsolatotok.
2011. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ettől még igen is csodálatos anyuka lehetsz!

mondjuk abban igazat adok az előttem szólónak h a szopi az csak anyáé és a babáé legalábbis nálunk így van:D

fontos hogy azért mert anyuka lettél ne csak anya legyél!

hiszen ez mellett te vagy a férjed FELESÉG az anyukád LÁNYA a barátnőid BARÁTNŐJE stb.....

másnak teher a főzés én ott kapcsolok ki, az a pár óra a konyhában csak az enyém!

járj el otthonról, kapcsolj ki egy picit és amikor a babáddal vagy akkor tényleg legyél vele!

2011. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám tápszeres, de én is tévézek míg ot etetem. Ha beszélek hozzá, rám figyel, nem az evésre. Kaja után leteszem játszani, és is mellé ulok, fekszem és akkor beszélgetunk. Én ettol egyáltalán nem érzem magam rossz anyának. Sot, most anyukám sétál a kicsivel, míg én pihenek és netezek.
2011. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:39-es te egy ökör vagy
2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!