Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobban bevált...

Melyik a legjobban bevált cumiseg márka amihez olyan cumi tartozik ami jó is, nem csak azt mondják?

Figyelt kérdés

Mert megvettem 1200.- a szép rózsaszín cumisüveget aminek a márkája NUK.És az ugye széles szájú.A cumijára rá volt írva h szelepes-tehát nem szívódik be ahogy iszik a gyerek.Namármost ez akármilyen szelepes úgy beszívódik h pár másodpercenként kikell venni a szájából mert nem megy neki semmi.Ez olyan cumi ami olyan mint a cici,tehát nem a végén van a juk hanem a baba szájában felfelé van a juk.Remélem nem néztek hülyének.Szóval ehhez csak ilyen cumit tudok venni vagyis sz*rt se ér.

Aztán vettem Aventos (csak) cumit amire rávolt írva h széles szájú üvegekhez.És h több fokozatú mert amerre fordítom olyan erősséggel jön a babának a tej.Hát 1000.- 2db cumival jól megszívtam,mert akárhová fordítom ömlik a gyerek szájába,meg mellé is jut bőven.Dobhatom ki.És ezt mások is mondták csak sajnos utólag h sz*r.Pedig gondoltam Aventos és jó!

Van vékony szájú üvegünk is kettő azon latex cumi van pici jukkal,amit nagyítanom kellett mert nem bírta belőle kiszívni a tápszert és több mint fél óráig szenvedett rajta,majd mikor megnagyobbítottam egyből jó lett minden,és normálisan eszik.Na de ha nagyobbítani kell a tápszerhez pedig tejes cumi akkor csak van valami gond!

És nem gagyi helyeken vásárolom ezeket mert jót akarok a lányomnak de eddig minddel megsz*vtam,és a kukába megy a pénz.

Kérdem én akkor milyen üveget,és cumit vegyek ami beválik,mert most cseréljük le mert már 3hónapos lett a babám,és mostmár jót akarok venni!!!!

Kinek mi vált be?

Kérlek segítsetek!!

Ja,és a játszócumit milyen időközönként kell cserélni?


2008. aug. 1. 20:53
 1/10 A kérdező kommentje:
És odaírnátok h melyik mennyibe kerül?
2008. aug. 1. 20:58
 2/10 A kérdező kommentje:
És az Aventosnak a végén volt a juk,tehát egyből a torka felé megy tej.Melyik a jobb?
2008. aug. 1. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Probald meg Mam termekeket!
2008. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 20napos a babám és nekünk a Tommie Tippee vállt be.Brendonba vettünk 2db 260ml cumisüveg -1800ft,vettünk hozzá még nagyobb babának való cumit 1000/2db.Ezen van egy szelep,hogy ne nyeljen sok levegőt-nem is horpad be a cumi.Pici a lyuk rajta, de azért tudja szívni rendesen a baba,mondjuk az enyém kissé mohó.Nekem is van aventos,ömlik belőle és nuk is azt én sem szeretem-folyik a cucc abból is.NEkkünk ajánlották is a tommie tippeet ,nem bántam meg-sőt a sterilizálóját is szeretem.Már azt bánom,hogy sima cumiból nem olyat adtam neki,de ha eljutok a brendonba veszek neki egyet.
2008. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz és én is a Tommee Tippee-t ajánlom. Nekünk nagyon bevált. A cumija olyan mint az anyamell. A kislányom láthatóan imádja. Ha az üvegből kifogy a tej akkor is szivesen cumizza tovább a cumiját.

Üdv: 5 hetes kislány anyukája

2008. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleinte én a Mam-os cumisüveget használtam széles nyaku Chicco cumival.Azon átment a tápszer nem horpadt be a homloka és nem folyt ki a szályán(Mammos cumitól mindig félrenyelt)Most Aventost használok de a sima 1-es méretet 9 hónapos a babám de a 3 állásuból még mindig nem tud enni
2008. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a játszócumiból ha van itthon Mam-os 5hós kortól,de babám 3hós akkor azt odaadhatom neki,vagy jó még amit újszülöttkorától használ?Meddig használhatom?
2008. aug. 1. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:
én is tomme tippet, vettem és nagyon szeretjük!
2008. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a "Nuck" vált be mind a cumi és a cumis üvegbe is. Csak ajánlani tudom és a kislányom is szereti a cici formája miatt.

Ebből tanult meg inni és a játszócumiját is jobban szereti.

Ha jól tudom van fogzásra is játszócumija.

Jó babázást

2008. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk minden MAM...nem hajlandó mást elfogadni...Én nagyon szeretem...!!!
2011. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!