Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kire hasonlít babátok? Anyukár...

Kire hasonlít babátok? Anyukára vagy apukára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam van. Az első az tiszta apja és családja. A másik fiam rám és az én családomra ütött. Most szeretnénk egy harmadikat. Remélem az nem a postásra fog hasonlítani . :DDDD
2011. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindkettőnket ugyanannyira látni benne. 4 és fél éves, de letagathatatlanul a szülei vagyunk mindketten. :)
2011. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ez furi volt.

amúgy az én kislányom kiköpött apja.

nem kéne DNS vizsgálat .... :)

2011. máj. 21. 09:30
 4/19 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy persze ő már nagy, nem is baba, de kisebbként is ugyanígy volt, mindenki mást mondott rá:)

Második

2011. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 honapos,mindenki mast mond :D

A doktornonk szerint kikopott "anyuci",a szomszed azt mondja tisztara mint a ferjem,anyukam szerint mindkettonkre hasonlit.

Szerintem az orra tisztara az enyem,a szeme szine is,mert barna,mint az enyem (ferjeme kekes-zold),haja szine a ferjeme.Nekem tokmindegy ki melyikunket latja benne,osszessegeben nekem ugyis o a tokeletes,es a legszebb baba a foldon :D

2011. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nem nem.,

az én babám a legszebb az egész világon :)

2011. máj. 21. 09:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Szamodra biztosan,de szamomra az enyem :D-ez igy termeszetes!

Jo babazast :)

2011. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hónapos,de pici kora óta tiszta apja.Csak az orra meg a szája az enyém.2 ember van csak aki szerint rám hasonlít........
2011. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Két és fél éves ,elsőszülött pici-nagy fiúnk,elképesztően tiszta apukája(a gyerekkori képeken összetéveszthetőek).másodszülött 6 hónapos ici-pici nagy fiúnkban már az én oldalam is(tipikus koponyaforma,homlok,szemöldök)megjelenik,ő olyan vegyes baba.
2011. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kiköpött Apukaja! :))))
2011. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!