Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvászavarra megoldás?

Alvászavarra megoldás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen jellegű az alvászavar?
2011. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekünk a Sedatif pc-t ajánlotta a védőnő, eddig bevált. :)

11 hónapos, éjjel eddig 5x-6x is felkelt, így már csak 1szer, vagy max 2x.

a fogára használunk neki panadolt és nurofent felváltva, levendulás fürdetőben fürdik (bár sztem nem használ) egy pár hete próbáltam neki citromfű teát adni elalvás előtt, de nekünk az se vált be.

remélem nektek vmelyik segít

2011. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy 3-4 napja használjuk :)
2011. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is a Sedatifot használtuk, mert nagyon komoly gondjaink voltak. Itt leírtam mindent: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2011. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ő már 21 hónapos és van,hogy fél óránként ébred,de maximum 2 órát alszik egyhuzamban.Ez már régóta így van,csak eddig gondoltam,hogy talán kinövi.Eddig nem látok változást,lehet,hogy nekünk nem válik be ez a szer.Szívesen fogadnék még tanácsokat.
2011. máj. 24. 13:12
 6/6 anonim válasza:

Ha nem tud elaludni akkor egyen mézet...

A méz nem csak a torokfájásra remek gyógyír. Az elalvásban is segíthet, ugyanis csökkenti az agy orexin-szintjét - ez felelős azért, hogy ébren maradj.

....vagy kamillateát...

Köztudott, hogy a kamilla megnyugtatja a testet és a lelket, így ha lefekvés előtt iszol egy csésze meleg teát, könnyeben elalszol majd. Ráadásul ha mézzel iszod a teát, duplán teszel azért, hogy ne maradj ébren.

...esetleg aszalt gyümölcsöket...

Az aszalt gyümölcsök tartalmazzák a melatonin nevű hormont, ami elősegíti az alvást. Egyél egy marákkal minden este, és pillanatok alatt álomba szenderülsz.


Ezek sokkal egyszerűbb és olcsóbb módszerek is, remélem használ:)

2011. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!