Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvaslak benneteket,hát én ma...

Olvaslak benneteket,hát én ma is még ráadtam a bundazsákot, kicsit fújt a szél. Túlöltöztettem?

Figyelt kérdés
Az a baj mindig annyira félek hogy megfázik,8 hós.Jól viselte,nem volt gond,én nem vettem észre hogy melege lett volna.
2009. márc. 14. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az időben célszerübb rétegesen öltöztetni a babát.Ha ugyanugy öltöztetted mint múlt héten amikor legalább 5-10 fokkal hidegebb volt, akkor nem teszel jót vele, hamarabb megfázhat, nem erösödik az immunrendszere. Nem azt mondom ezzel, hogy ne öltöztesd melegen, de rétegesen!

4 hós manó anyukája

2009. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesit, hogy melege van, vagy nehogy fázzon... Babóm majdnem öthós, ma is bundazsákban volt kint, ő általában min két órát alszik kint, ezért nem merem még másba rakni. Még bárányszőr is van alatta-fölötte, de már egy sapkával kevesebb:):). Nem tudom, mi a következő ruha, ami 10-15 fokra jó, de ilyen hosszú időn keresztül sem fázna. Talán valami átmeneti overál? Van ilyen egyáltalán?
2009. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha több időt vagytok kint, vagy mondjuk alszik is a séta közben, akkor abszolút nem öltöztetted túl. Nálunk a séta nézelődéssel és elég sok ficánkolással jár, mert próbál a babakocsiban is felülni, minden áron, még nem tudja, hogy nem tud:-)) Így aztán én nem adok rá túl vastag dolgokat, inkább több vékony réteget, mert amúgy is izzadós.
2009. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!