Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járókát vegyek a babának?

Milyen járókát vegyek a babának?

Figyelt kérdés
Szeretnék járókát venni a gyerkőcnek, de nem igazán tudom milyen szempontok szerint válasszak. Fa legyen vagy műanyag? Összecsukható vagy ne? Kisebbet vagy nagyobbat célszerű venni? Melyik márkák megbízhatóak? Előre is köszönök minden hozzászólást!
2009. márc. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rengeteg félét lehet kapni. Első két gyerekemnek Brevi hálósat vettem, de teljesen szétugrálták, a harmadikat nem tenném bele, annyira instabil lett. Sokan azért nem szeretik a hálósat, mert a baba nem lát ki belőle rendesen.

Most színes műanyagot vettem, aminek minden oldala más színű. Még nem allítottam össze, de jobb mint a hálós. A fa rácsosak is nagyon jók- csak győzze a pénztárcád! sztem 1mx 1m-es elég 1 babának. Ha a babád elvan benne, nem kell minden nap összecsukni- akkor ne vegyél lapracsukhatót. Meg persze ha van elég hely a szobában.

ja amúgy én most használtat vettem, jóval olcsóbb!

2009. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk fa járóka van.Szerintem ez azért jobb mint a hálós,mert ebben könnyebben megkapaszkodik,amikor már feláll.Nálunk most ez megy:)Mérete szerint mekkora helyed van,ahova tenni tudod.Márkát nem tudok,mi a brendonba vettük.azt hiszem 10ezer körül volt.
2009. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hely az lenne bőven neki, csak tanácstalan vagyok. A fa járókánál félek, hogy elesik és beveri a rácsba a fejét. A hálósból meg tényleg nem lát ki rendesen. Nehéz ügy. Mindenesetre szeretnék még gyerkőcöt, úgyhogy nem bánnám ha tartós lenne.
2009. márc. 14. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk hálós van nagyon szupi nagy összecsukható, brevi, nagyon meg vagyunk vele elégedve párnázott, ha elesik sehol se üti be magát, ja s kilát
2009. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk hálós utazóágy van(járóka nincs),jól el van benne és még praktikus is ha megyünk valahova,akkor visszük mangunkkal és abba eljátszik.Már elücsörög egyedül és így játszik:D

6hós kis legény anyuja

2009. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a nagyobb méretű utazó ágyunk van.Nem ajánlják,mert puha az alja és így a felállást hátráltatja.Hát mi vágattunk bele OSB lapot.1cm vastag és a sarkai le vannak kerekítve.Teljesen jó és az ágyat ki tudjuk használni ha a nagyiéknál vagy máshol alszunk.Nem idegen neki és könnyebben alszik el.
2009. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hálós van,a nagy fiúnak is az volt.Ő is szerette,a pici is el van benne.Én erre voksolok.
2009. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!