Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbolondulok! Minden este...

Megbolondulok! Minden este ordit! Miért csinálja, hogy evés nélkül képes lefeküdni?

Figyelt kérdés
Öt hós, a napi etetés is kinszenvedés. 130-140 eket tudok valajlhogy belerakni, fél szopi,fél tápi,apad a tej ,mióta ezt csinálja, ez a napirendje: hajnalban szopi, 7 kor kelés majd eszik, 11,15, 18 20:30 eszik,fürdés nyolkor kezdődik. Délután ötig alszik keveset, igy estére tök fáradt és ugy fekszik le hogy semmit nem eszik , de ordit egy fél órát. Mit teszek rosszul? Ez igy nagyon idegtépő!
2009. márc. 14. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el a hozzátáplálást, mert ezek szerint eszik tápszert is. Az én kislányom csak szopizott, mégis hasonló gondokkal küzdöttünk hetekig (a végén már néha 2 óránként tettem cicire, mert nem lehetett vele a sírástól mit csinálni, viszont éreztem, hogy nem eszik rendesen belőle), aztán elkezdtük délelőtt és délután a gyümipépet, rá két hétre meg a főzelékeket. Már a második napon megette a 190 g főzit és ezzel rögtön kiváltotta a déli szopit. Na ezután a harmadik naptól vettem észre rajta a változást, 4 órákat bírt evések között és nyugis volt. Tejcim most is van, valószínű ugyanolyan tápláló is, hiszen nálunk nem volt fejlődési zavar, egyszerűen szerintem a hozzáállásával volt gond, lusta volt szopizni! Most így minden oké, 3 hete főzelékezünk, de nem volt még ilyen nyugodt soha, mint ezekben a hetekben és már az éjszakát is végigalussza 8-10 óra hosszú alvással :-)!

6 hós kislány anyukája

2009. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!