Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehéz helyzetben...

Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek? (Hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, a volt párom 23 éves.

2évig jártunk jegyben, terhes lettem, majd megcsalt, és vége lett. Én ekkor voltam 3 hónapos terhes. A terhesség alatt egyszer sem beszéltünk. Természetesen a kisbabát megtartottam. Azóta van egy mindenkinél gyönyörűbb 2 hónapos hercegnőm, Jázmin. Miután megszületett a kislányom, felhívtam, elmondtam neki az új címemet,

hogy amikor akar jöjjön. Ez a találkozás igencsak megkésett, mert tegnap jött először. Már azt hittem soha nem fogja meg se nézni, nem is zavart, nagyon el voltam foglalva a kisbabámmal. De amikor becsöngetett... Megláttam, és szerelmes lettem... Vagy nem tudom, de pont olyan volt, mint amikor először láttam... ( Tegyük hozzá közel egy éve nem voltam férfival... ) Ő viszont csak a kezembe nyomta, amiket hozott a babának ( pelenka, babaruhák, játékok...), és bement a babaszobába. Kb. másfél órát volt vele, majd annyit mondott, hogy majd hív, hogy mikor jön legközelebb. Teljesen közömbös voltam neki... Pedig milyen szerelem volt... Van még remény, hogy bármivel is visszahódítsam? Mégsem nőhet fel a kislány apa nélkül, és hétvégi apukával sem. Segítenétek, hogy mivel tudnám visszacsábítani? (Informálódtam nincs most senkije.) Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 22. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne akard semmivel sem tudatosan elcsábítani. Elsőre nekem elég durvának tűnik, hogy a terhességed vége felé sem keresett, illetve 3 hónapig a lányát sem akarta látni. Ha ez nem zavar és túl tudod magad tenni rajta, akkor ha legközelebb bejelenti, hogy megy hozzátok, próbálj csinos lenni és ott lenni velük együtt, hogy a pici is lásson titeket hármasban. Ha valami édeset csinál, úgyis egymásra fogtok mosolyogni, utána megbeszélhetitek a dolgot, vagy felhívhatod, ha valami újat csinált Jázmin. Ha nem fog keresni, illetve nem lesz partner ezekben a dolgokban, akkor szerintem ő már lezárta ezt a kapcsolatot.
2011. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt, még egyszer, százszor meg fog csalni, ha visszafogadod. Ha ezt vállalni tudod (a megaláztatást, akkor próbálkozz) De ne feledd! Ott a gyermeked, aki nem érdemli meg, hogy minden héten sírni lássa anyut, hallja a veszekedéseket. Ne táplálj hiú reményeket, ő elment, és ez így szerintem jó is. Mert nem érdemel meg téged. Nem becsült meg. Ne alázd meg magad. Ha közömbösen viselkedik feléd, ne próbálkozz. Az mondjuk egy pozitívum, hogy csak rászánta magát, hogy meglátogassa a gyermekét. De én nem engedném meg neki, ha ezt csak 3 havonta teszi meg, mert így összezavarja a gyereket. Így könnyű apának lenni. Majd felhív, hogy mikor akar jönni legközelebb. Majd évente ránéz? A kislány meg majd csak várja és várja, hogy mikor jön már apu... a gyermek érdekeit kell előtérbe helyezni.
2011. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fordíts az összes energiád egy fiúra aki le se tojja a fejed. Ezt a kislány is megsínyli egy idő után. Rázd meg magad és kezdj új életet. Nagyon fiatal vagy, jön még egy olyan férfi, aki eéged is, gyermekedet is elfogadja. Egy ismerősöm visszafogadta a férjét 3 év elhagyás után. Egy év múlva a pasi újra kezdte, ahol abbahagyta. Azóta elváltak és a nő teljességgel kinyílt, lett kapcsolata gyermek mellett is. Én külföldön élek, pont olyan környéken, ahol a lányok már 16-18 éves korban megszülik az elsőt, 23-25 évesen már többnyire 2-3 gyermekes elvált anyák, de nem adták fel az életüket olyanért, akiknek nem kellettek.
2011. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Lehet hogy furcsa, de ahogy elolvastam a kommented végét, hogy lezárta magában a dolgot, könnyes lett a szemem...

Remélem lesz még nála esélyem.

2011. máj. 22. 19:12
 5/18 anonim válasza:
Szia! ez nagyon szomorú helyzet,de úgy gondolom hogy ez a pasi nem érdemel meg téged,sem a kicsit. Én csak arra következtettem,hogy főleg a te részedről volt (anno) az az igazi szerelem,ha a pasi részéről volt is,az már kigyúlt. Tényleg nem érdemli meg,még hogy egy szívességet is tegyél neki! Szerintem próbáld meg elfelejteni,biztos nehéz lesz,de nekem erősen úgy tűnik,hogy őbenne nem hagyott ez az egész ügy nagy nyomot. Próbálj meg ismerkedni újra,vagy akár hasonló helyzetben lévő kisgyerekes apukákkal. Én nagyon sok jót kívánok neked meg a kicsinek!!!puszi
2011. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

OFF

Fizet ő gyerektartást a csöppség után? Ha nem, akkor egy nagyon nem törődöm, nem megbízható alak és nem érdemli meg a te figyelmedet, szeretetedet.

2011. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pontosan, a baba az első.

Akkor inkább hagyom, megpróbálom elfelejteni.

Igazatok van, ha egyszer megtette, meg fogja máskor is.

Remélem nem 3 havonta fogja megnézni:(

2011. máj. 22. 19:15
 8/18 anonim válasza:
bocsánat,kihúnyt...
2011. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki ebből már nem lesz komoly kapcsolat.Vegyük ugye az elejétől.A terhességed alatt egyszer sem keresett meg.Amikor közeledett a szülés gondolom akkor sem törte magát.A gyerek születése után sem.Majd eltelt két hónap és te kerested meg.Ott volt,látta a gyereket,és ennyi.Ahogy írod nem is beszélt veled semmit,és semmiről.Most tulajdonképpen mit vársz?Kár az idődet erre pazarolni.Ő ezt a gyereket feltételezem nem akarta,olyan nagy szerelem nem lehetett ha igy eltudott felejteni ilyen rövid időn belül.Akkor???
2011. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül találni olyant, akinek így is jó leszek.
2011. máj. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!