Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehéz helyzetben...

Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek? (Hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, a volt párom 23 éves.

2évig jártunk jegyben, terhes lettem, majd megcsalt, és vége lett. Én ekkor voltam 3 hónapos terhes. A terhesség alatt egyszer sem beszéltünk. Természetesen a kisbabát megtartottam. Azóta van egy mindenkinél gyönyörűbb 2 hónapos hercegnőm, Jázmin. Miután megszületett a kislányom, felhívtam, elmondtam neki az új címemet,

hogy amikor akar jöjjön. Ez a találkozás igencsak megkésett, mert tegnap jött először. Már azt hittem soha nem fogja meg se nézni, nem is zavart, nagyon el voltam foglalva a kisbabámmal. De amikor becsöngetett... Megláttam, és szerelmes lettem... Vagy nem tudom, de pont olyan volt, mint amikor először láttam... ( Tegyük hozzá közel egy éve nem voltam férfival... ) Ő viszont csak a kezembe nyomta, amiket hozott a babának ( pelenka, babaruhák, játékok...), és bement a babaszobába. Kb. másfél órát volt vele, majd annyit mondott, hogy majd hív, hogy mikor jön legközelebb. Teljesen közömbös voltam neki... Pedig milyen szerelem volt... Van még remény, hogy bármivel is visszahódítsam? Mégsem nőhet fel a kislány apa nélkül, és hétvégi apukával sem. Segítenétek, hogy mivel tudnám visszacsábítani? (Informálódtam nincs most senkije.) Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 22. 19:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még nem fizetett gyerektartást, de nem is kértem.
2011. máj. 22. 19:18
 12/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Alapvetően én is egyetértek a többi válaszolóval, hogy nem érdemel meg, de a többieknek mondom, hogy a kérdés elsősorban arra vonatkozott, hogy hogyan tudná visszaszerezni az illetőt. Ezt pedig tiszteletben kell tartani! Továbbá tökéletesen megértem, hogy egy 3 hónapos pici mellett vágysz egy igazi társra, apára, csak jól nézz magadban, hogy valóban benne látod-e meg ezeket a dolgokat és nem csak kivetíted rá a vágyaidat!
2011. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Most tulajdonképpen mit vársz?"

Én sem tudom... Csak reménykedtem.

Amikor együtt voltunk, akkor még akarta a babát.

2011. máj. 22. 19:19
 14/18 A kérdező kommentje:

Első-utolsó!

Nagyon köszönöm, ez hasznos volt!

Épp ez a baj, hogy nem tudom hogy ő a társam, a szerelmem, az életem másik fele, vagy csak én gondolom, hogy az...

2011. máj. 22. 19:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Megint én (első-utolsó) :) Az a baj, hogy azt csak egy idő után tudod megállapítani, hogy ő-e a társad. Mert egy társnak fontos ismérve, hogy támogatja a szerelmét/gyereke anyját és mindenben mellette áll. Ha ezt nem teszi, akkor valószínűleg még előtted áll a valódi nagy szerelem (jó, ez kicsit csöpögős lett) :)
2011. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igaz szerelmet az élet egyszer ad... Én már volt igazán szerelmes, több biztos nem lesz. Nagyon elkeseredtem. Jobb ha nem foglalkozok a férfiakkal, megvoltam egyedül idáig is, megleszek ezután is...:(:(:(
2011. máj. 22. 19:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, azért elég fiatal vagy, h így feladd. Az egyik nőrokonom két különböző férfinek szült. Az egyik a terhesség alatt otthagyta, a másik még bírta pár hónapig. Pár év múlva megismert egy férfit, aki nagyon örült, h talált egy egyedülálló anyukát, mivel neki nem lehetett saját gyermeke, de családot akart. Féléven belül összeházasodtak. Sőt, csoda történt, a nő szült neki is egy gyermeket. Addig a férfit 100%-ig meddőnek hitték. Ja, és a gyermek tuti, h az övé, az csak az apjára hasonlít :) Azóta is boldogok.
2011. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ez azért elég ritka eset...

De azért köszönöm a biztatást!

2011. máj. 22. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!