Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírod 4 gyerkőccel?

Hogy bírod 4 gyerkőccel?

Figyelt kérdés

Egyik 5éves, második 2lesz mire megszületnek az ikrek.

Kössem fel a gatyót??? Semmi de semmi segítségem nem lesz az este hazaérkező férjemen kívül...


2011. máj. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
anyukád?anyósod legalább az első pár hétben?
2011. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ebben az esetben lehet kérni szociális gondozót. Vagy mi a fene a neve. Kérdezz rá a védőnőtől. Ha nincs segítséged bele fogsz őrülni!
2011. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy 3,5 a kicsi 2 volt mikor megszülettek az ikrek.:))Visszagondolva -már 5 évesek az ikrek- nem volt olyan borzasztó mint amire számítottam.Így,hogy harmadszorra lettek ikrek,már voltam annyira rutinos,h ki tudtam élvezni a különbséget egy szingli baba és az ikerbabák között.Ha erre tudsz figyelni,meglátod mennyire mások.:)

Fogadj el lelkiismeretfurdalás nélkül minden segítséget amit felajánlanak,még ha csak annyi,h valaki sétál a nagyobbakkal egy fél órát.Nekem sem volt túl sok segítségem,de túléltük.Mindenhova együtt vonultunk mint egy karaván:))),a két fiú és én az ikerkocsival.:)Mindent meg lehet oldani,persze lesznek boltok,helyek ahova évekig nem fogsz eljutni,mert nem fér be a kocsi:)),de az emberek szívesen segítenek,majd meglátod.(Egy tanács:a hol egy kerekesszék átfér,ott egy ikerkocsi is.Pénztárválasztásnál fontos lehet.)

Ne akarj te lenni az Év Háziasszonya,először elég ha eldöcög a háztartás,majd szép lassan lesz időd mindenre.Az én lányaim nagyon hamar lekötötték egymást,sokkal kevesebb foglalkozást igényeltek mint a fiúk.

Sok sikert,és sok erőt kívánok!

2011. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!