Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kislányom...

Mit csináljak? Kislányom szeme váladékozik. (8 hetes) Voltunk már dokinál is, kapott szemcseppet, de nem igazán múlik neki!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Műkönnyes vagyok! A műkönny segített nekünk, az átmosta neki rendesen, semmilyen antibiotikumos/gyógyszertári szemcsepp sem segített,vagy csak rövid ideig. hidd el nagyon sokat kipróbáltunk. Műkönny egy steril víz szerűség(gondolom én), mert ha könnycsatorna szűkülete van, akkor a folyamatos mosással, anyatej csepegtetéssel( ez is jó), az a pici hártya ami elzárja a könnycsatornát kinyílik, vagyis a sok víz átmossa/kimossa.

Próbát megér...

2011. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Megpróbálom ezt a műkönnyes dolgot.Hol lehet azt venni?Gyógyszertárban?És mennyi kb?Az anyatej nem bántja a kis szemét?Nem károsítja meg ilyenek?

2011. máj. 26. 07:59
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos írta fel, nem emlékszem mennyi de pár száz forint( 200-300), de lehet, hogy annyi sincs.

Anyatej is nagyon jó, az is steril, én is csepegtettem. Szemész is mondta. Nyugodtan csepegtess neki! Jobbulást! :-)

2011. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2011. máj. 26. 19:58
 15/19 anonim ***** válasza:
A védőnő ajánlotta az anyatejet!Két nap alatt helyrejött kisfiam szeme!És teljesen természetes!
2011. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi.És azt hogy csináljam?
2011. máj. 27. 20:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban pipettát( cseppentőt), nálunk 50 ft, és pici tejet fogj fel egy tálba, én mikor szoptattam a másik mellemen tejfelfogó tálka volt, abból utána tudtam kiszívni, és bele a szemébe.műkönnyes vagyok.
2011. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Okés,ezt fogom csinálni!

Köszönöm a segítséget!!!

2011. máj. 28. 07:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Anyatejet kipróbáltam én is.

Jó volt szuper kb fél napig csak sajna.

Lehet hogy nálunk nagyobb volt a "dugulás", mert nem usztuk meg az átmosást.

2011. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!