Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg a...

Hogy szerettessem meg a fiammal a fogmosást?

Figyelt kérdés
másfél éves,volt amikor szerette és csinalta és hagyta is ,de mostanában becsukja a száját,mit csinaljak?nem engedi mosni.
2011. máj. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A két éves fiam sem engedi... Eddig ordított, most csak nyüszít közben, pedig régen szerette. De ebből nem engedek, inkább ezért sírjon, mint azért, mert fáj a foga. Majd megszokja remélem. A fütykös húzogatást is utálta, ordított, ma meg már ő szól, ha elfelejtettem... :)
2011. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha akarom neki mosni becsukja a száját.hogy nyissam ki? ugy félek hgoy tönkre mennek a fogai,most kezdett enni édességeket is,sokszor látom hogy lepedékes a foga,de nem hagyja,és egyedül vagyok vele,csak két kezem van.annyira tanácstalan vagyok,hisz az én felelösségem hogy a fogai tiszták legyenek.
2011. máj. 25. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szerette az elején,szépen tátotta a száját,hagyta.Most már le kell foglalnom közben,valamit a kezeibe adok ami leköti.Így gyorsan megvan a dolog.Mi még ujjra húzós,szilikonos fogkefét használunk.
2011. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13:41 vagyok a fiam 17 hós amúgy
2011. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!