Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadtátok az agyhártya gyullad...

Beadtátok az agyhártya gyulladás elleni oltást a babátoknak? Kicsit vannak fenntartásaim.

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Beadattam. Inkább egy injekció okozta kellemetlenség, mint valami komolyabb utána.
2011. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
igen beadattuk,10 hónapos fiam mindkettőt megkapta már,és semmilyen mellékhatása nem volt.
2011. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Oké akkor én is be fogom adatni. Köszi Mindenkinek!
2011. máj. 26. 11:30
 14/21 anonim válasza:
0%

Csak azért nem kell beadatni mert itt sok barom természetesnek veszi.Azt a tényt is meg kell vizsgálni hogy az emberi immunrendszer a legcsodálatosabb dolgok egyike a világon, és egy olyan periódusban vegyszerekkel bombázzák amikor az éppen fejlődési szakaszban van, hát nem tudom...

Sajnos a mai pénzcentrikus világban nem lepődnék meg ha ezen oltások által az immunrendszer babrálása csak bíztosíték lenne a gyógyszergyáraknak, a jövő gyógyszerfogyasztóival (gyermekeink)kapcsolatban.

2012. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Te nagyon "okos" 14-es válaszoló!

Talán, mielőtt hülyeségeket írogatsz, és lebarmozol itt több anyukát, olvass már utána az agyhártyagyulladás veszélyeinek!

Abban viszont biztos vagyok, hogy neked nincs gyermeked!

De ilyen hozzáálással inkább ne is legyen!

2012. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Kedves utolsó.A h5n1 nevű vírust pont miattad és a hozzád hasonlók miatt találták, mindent bekajáltok.
2012. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, mit szólnál hozzá, ha Te vagy a környezetedben/családodban lévő pici baba (aki nincs beoltva), bekajálna egy kis agyhártyagyulladást!

Akkor is ilyen okos és nagyszájú lennél???

2012. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Egyébként van egy kislányom, 3 hónapos és pont ezen választás előtt állunk.


És akármilyen hihetetlen ilyen a környezetemben nem fordult elő még,soha!Olylan elenyésző az esélye hogy valaki megkapja, hogy ha netán ilyen van a média ugrik is rá egyből, ami miatt a kicsit ostobább emberek egyből járványt is képesek emlegetni!

Nem kívánom senkinek ezt egyáltalán, de jobb minden oldaláról megvizsgálni ezt a dolgot, mert a gyógyszergyártók mohó undorító nyerészkedési vágyaik miatt, nem biztos hogy jó ötlet vegyszert pumpálni a gyerekebe.Ez nem okoskodás, csak alaposabb körültekintés, amit igenis kötelessége egy olyan szülőnek aki normális életet akar biztosítani a gyermekének.

Magyarán ha felhívja egy szülő figyelmét az orvos erre a betegségre, ne csak az után érdeklődjön hogy mégis mi is ez, mert persze hogy egyből megijed.Nézzen statisztikákat, keressen ellenérveket, logikus magyarázatokkal.És döntsön persze, ami azért igaz ami igaz nem könnyű.

2012. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Látom, tudsz te normális stílusban is írni! Nem tudom, miért kellett olyan bunkó módon írni pár napja... Na mindegy.

Persze, minden a pénzről szól már, de:

azért egy agyhártyagyulladást én nem emlegetek egy lapon pl. a bárányhimlővel. Én sem oltatom be minden ellen a gyereket, mint ahogy utóbbi ellen sem oltatok. Inkább kapja el, essen át rajta. Mi is elkaptuk anno.

De egy agyh.gyull. nem játék. Ha te megmered csinálni, hogy nem oltatod be a gyermekedet, hát jó. De garantálni is tudod, hogy 100%, hogy nem kapja el?

Tavaly is lehetett hallani róla, hogy kisebb járvány volt.

A Balaton Sound-on most halt megy egy lány, fertőző agyhártyagyulladásban...

Ha valami komoly bajt meg lehet előzni, akkor miért ne tegyük? Ez azért mégsem egy influenzajárvány.

2012. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja, és a dokink egyáltalán nem az a fajta, aki mindenféle oltást reklámoz és ajánlgat!

Nincs a Rota mellett, a bárányhimlő ellen sem oltogat, csak ha a szülő nagyon akarja.

De az agyh.gyull. ellenit mindenképp ajánlotta!

2012. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!