Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadtátok az agyhártya gyullad...

Beadtátok az agyhártya gyulladás elleni oltást a babátoknak? Kicsit vannak fenntartásaim.

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A 18-as vagyok!


Még mindig nem adattuk be. Úgy vagyok vele, hogy pl. oltásokból lehet hogy a kevesebb néha jobb. Hála égnek nem beteges, egyszer volt lázas, de az is valamelyik kötelező oltás után, egyszer meg éppen hogy folyt egy picit a nózija!

Rengeteg vizet iszik, kevesebb teát, gyümölcslevet.Már a védőnő tanácsa ellenére régóta házi tejezünk, tejbegríz, natúr joghurt stb. Amit a védőnők mondanak nem szentírás, de nagyon körültekintőnek kell lenni mindennel, minden új dolog után egyből figyelni a reakcióját!

A véleményem hogy be lehet adatni, de ne feledje senki, hogy a háziorvosok szerződésben állnak gyógyszerforgalmazókkal és bizony nekik jó pénz ajánlani egyes gyógyszereket (az én háziorvosom , mindenre Panadolt ír fel pl.)

Ja a Balaton Sound-on azt hiszem 3 ember kapta el az agyh.gyulladást, abból az egyikkel egy helyen dolgoztam és ő meg is halt.Középkorú volt, nem gyerek , de ki tudja h. került ez a dolog a szervezetébe. Mindenki remélem tudja miről szól a Balaton S., pia, buli és mértéktelen drog (bár az alkoholt is ide sorolnám) , amit bevesznek, orron keresztül felszívnak, elszívnak, ..stb. Mindenki vonja le a következtetéseket!

Amúgy egy 26/F vagyok és apuka!

Az összes anyukának üzenem, hogy ti vagytok A VILÁGON A LEGNAGYOBB HŐSÖK!

Csak így tovább!

2013. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!