Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvóskendő, rongyi. Hogy...

Alvóskendő, rongyi. Hogy nyugtassam meg anyámat?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak,mindkettő babám gyűrögeti a szájába a textilpelust.Most akarok nekik kendőt venni. Nem is ez a gond,hanem hogy anyám mindig azon parázik,hogy megfulladnak. Gondolom más baba is ezt csinálja,és tényleg nem tudok minden pillanatban mellettük lenni.Hogy nyugtassam meg anyát? Vagy ez tényleg olyan veszélyes? Egyébként 3,5 hónaposak.
2011. máj. 25. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak újszülött korától kezdve az volt a mániája, hogy valamit odagyűrt az arcához, illetve úgy aludt, hogy teljesen befúrta a fejét a textilpelusba. Itt van egy kép róla, nézd meg (én nem is értem, hogy kapott így levegőt, de most 20 hónapos, még él). :)

[link]

2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Figyi én egy ekkora gyereknek nem tennék semmit az ágyába, nemhogy odaadni, hogy az arcába tömje.

Ott a keze ha nagyon kell neki valami attól nem fullad meg.

2011. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krisztivan ***** válasza:
100%
Nálunk is a textilpelus a sláger.Állandóan a fejére húzta kicsinek.Én kipróbáltam és többszörösen összehajtottam,rendesen kaptam levegőt,így nem aggodta.Már nagyobb(8.5 hós)és mostmár forog össze-vissza vele mindig rátekeredik.De a vége az hogy mégsem úgy alszik el hogy rá lenne tekeredve.Nem tudom hogyan csinálja.
2011. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Születésük óta volt alvósrongyijuk mindnek. A fiam szopogatta is a csücskét. Lassan 4 éves, még él.


Az elsőnek:

A kép haláli :D Édes kopasz bogyó! :)

2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Köszönöm, most már kicsit több a haja. Na jó, nem sokkal. :)))

[link]

2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom most 6 hónapos, 3 hós kora óta van szundikendője az ágyban, néha szorongatja és azzal alszik. A msáik sarokba egy kis maci van neki, mert ő már össze vissza forgolódik, és ha felébred, a legközelebb lévőt elveszi és elkezd vele beszélgetni, így jól indul minden ébredésünk.

De egyébként babám is olyan volt,hogy furta a fejét textilpelusba,és mai napig egy csomószor alszik úgy,hogy szinte az egész fejét nyomja a matracba arccal lefele. De nem csodálkozok rajta, az apja is gyakran így alszik.-:)

2011. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom állandóan felszedte a feje alól a textilpelenkát. Nem egyszer még magára is tekerte... Szóval odatettem a szundi kendőt, azóta egyszer sem gyurmázza a pelust. Csak Szundi Bácsit. Mi így hívjuk. :) És nagyon szereti, mindig azzal alszik el. Sokszor olyan szinten az arcába nyomja, hogy ki sem látszik belőle. :)
2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányom is szundikendővel alszik kb két hónapos kora óta,nálunk Nyunya a neve.Most 13 hós,de alvás előtt azért nyúl először.
2011. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 és fél hónapos, ő is rongyozós.:) Minden ruhával, ami a keze ügyébe kerül, takarja magát befele. Másképp nem is nagyon tud elaludni. Van szundikandője, de nem különbözteti meg túlzottan egy sima textilpelenkától, ugyanúgy gyűri. 1 hónapja kezdte a szájába is gyömöszölni, de csak játék közben, elalvásnál sosem, hanem csak bújik bele. Szerintem nem veszélyesebb, mint bármi más, ami a környezetében van. A cumijára jobban figyelnem kell, mert azt is bekapja, az egészet(!!).
2011. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*e
2011. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!