Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lesz ezután alvás ebből?

Hogy lesz ezután alvás ebből?

Figyelt kérdés
Nappali alvással nincs gond, de esténként lánykám (6hós)csak akkor hajlandó elaludni, ha a pihe puha (welsoft) takarójával van betakarva, de szegény teljesen leizzad, de ha nem azzal takarom be,csak forgolódik, nyűglődik. Le lehet erről szoktatni valahogy???
2011. máj. 25. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg elalszik, takard be azzal, aztán ha szépen álomba szenderült, lecseréled egy vékonyabbra :)
2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg nem takarod be teljesen, hanem mondjuk csak a derekára rakod, hogy a lába kilógjon, vagy mellérakod, hogy átölelhesse. Ha ez sem jó, akkor én is arra gondoltam, hogy amint álomba szenderül, lecseréled. :)
2011. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hihi! Nekünk is van kedvenc takink, szettben vettük, és bizony már ebben az időben vastag. Leteszem aludni, és mondja, hogy taki, taki, úgyhogy én is betakarom szépen azzal, aztán ha elalszik és megyek kivenni a plüssöket, lecserélem egy vékony plédre.
2011. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Most délután sem volt hajlandó máshogy elaludni, csak ha a takarójával volt betakarva. Elaludt kicseréltem a takarót, de pár perc múlva felébredt, megint betakartam a kedvenccel és aludt másfél órát

2011. máj. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!